Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » José Mourinhonak mi baja van...

José Mourinhonak mi baja van Iker Casillasal?

Figyelt kérdés
Casillas az egyik legjobb kapus. Mondom ezt barca fanként. Miért mellőzi őt Mourinho?
2013. máj. 5. 05:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert olyan kedve van "őnagyságának"

Mourinho mindig is egy f*sz volt és az is marad. jön itt a formával meg minden hülyeséggel, láttuk tegnap is hogy nagyon nagy formában van Lopez mikor 3 gólt benyelt egy Valladolidtól :D

2013. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegnapit megértem , kiesés után stb ...

Nem rossz kapus Lopez , csak Casillas messze jobb . Lopezt nem értem egyébként miért istenítik , jó volt pár nagy védése és 2 hatalmas mecse( Manu elleni idegen és Dortmund elleni hazai ahol hatalmasakat védett ) , de pl Dortmundban kapott 2 olyan gólt ami bőven fogható lett volna (2ik lewa gól egy guruló labda volt) , szeretem Lopez-t , de fél év alatt elég messze áll attól hogy a 10éve kedvenc kapusom Casillas-t leváltsa . Mou-t se értem , legalább bajnokin betehetné Iker-t . Jövőre remélem jön Ancelloti és Kaká is mutat majd valamit , mert az utóbbi időben egész jól játszik.

2013. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lait ***** válasza:
Elvileg összebalhézott Casillas Mourinhoval és emiatt nem játszhat.De nem biztos lehet hogy csak rosszul hallottam.
2013. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irritál az az ember...állítólag valami magánéleti cucc van köztünk,nem szereti és nem játszatja-.-

Akkor istenítsék Diego Lopezt,annyira jó formában van-.-''

2013. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!