Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy focizhatnék jobban?...

Hogy focizhatnék jobban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem járok edzésre, csak az iskolában szoktunk játszani az osztálytársaimmal. Csatár vagyok, de mivel kispályán játszunk, néha védekezésben is besegítek. Itthon van egy kb. 15X10 méteres füves rész, ahol tudok gyakorolni, naponta kb. 15 percet az apukámmal, és 1 órát kb. egyedül. Szerintetek mit kellene gyakorolnom, hogy jobb csatár legyek és jobban focizzak?

2013. máj. 10. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Dekázz sokat, attól a technikád jobb lesz, med dekázol felrúgod magasra és leveszed külsővel belsővel... Gyakorolj be cseleket, meg persze ha tudsz lőj kapura, próbáld meglőni a kapufát, meg a pipát. A lényeg, hogy addig gyakorolj amíg 5-ből 4-szer oda rúgod ahova szeretnéd. PONTOSAN ODA. :)
2013. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.

Dekázás sajnos nem nagyon megy nekem, pedig szoktam próbálgatni. Néha gyakorlom a cseleket, nem vagyok benne nagyon jó, de néhány cselt tudok. Pontos lövésbe jó vagyok, mert sokat gyakorlom és megy is, csak az a baj, hogy nem elég erősek a lövéseim. Hogy kellene gyakorolnom, hogy erősebben is tudjak lőni? Szerinted a lábam melyik részével lőjek inkább (belső, külső, lábfej, fűző)?

2013. máj. 11. 13:46
 3/3 gkol1 válasza:
El kell mened egy csapatba ott fejlődhetsz de ha nincs benned tehetség akkor is lehetsz focista MNB1 is eljuthatsz és meg tovább is jó focistát és a zseniálisat nem lehet összekeverni nézd meg nessit szerinted tanították cselezni meg lőni max az alapokra nem vagyok barca druker de az az ember focistának született.
2013. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!