Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek kb mennyiért...

Szerintetek kb mennyiért lehetne eladni focista autogramokat? Van Beckham, Seedorf, Kaka stb.

Figyelt kérdés
Ha van valami oldal ami ezzel foglalkozik, akkor légyszíves linkeljétek be. Köszönöm!

2013. máj. 14. 17:02
 1/6 Lait ***** válasza:
Ha mondjuk a saját fényképére van az aláírás többet ér.De ezeknek nincs pontos értéke mert valakinek többet valakinek kevesebbet ér.Nekem pl. Puskás aláírásom van az úgy kb 20000 Ft ér.
2013. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Papírlapon van, azért az csak számít vaéamit, hogy van Shevchenko, Kaka (2 aranylabdás) + olasz világbajnokoktól + Seedorf többszörös BL győztes. Amúgy ez az autogram címes dolog hogyan és mennyire működik?
2013. máj. 15. 13:39
 3/6 Lait ***** válasza:
Ha egy híres sportoló és már nem él akkor nagyon fel megy az ár.De ha él akkor is nagyon sokat érhet de ahogy írtam már ezeknek nincs pontos értéke.Ha elindítanál egy aukciót pl: vatera,apród úgy 20000 Ft kezdőlicit az felmehet 70000 Ft.
2013. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Arról nem tudsz valamit esetleg, hogy ez az autogram címre levél küldés mennyire működik, tényleg megkapod utána az autogramot vagy leszarják?
2013. máj. 23. 11:58
 5/6 Lait ***** válasza:
Ez nem teljesen értem amit kérdeztél ha arra gondolsz hogy aukció veszel részt és megnyered akkor megkapod megnyugodhatsz.
2013. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy kepes sportba is szokott lenni hogy kernek autogram cimet, de nem tudom hogy ha arra a cimre kuldesz egy levelet mondjuk Zanettinek akkor o kuld is egy autogramot.
2013. jún. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!