Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudok jegyet venni a...

Hol tudok jegyet venni a Debrecen-Liverpool BL meccsre? Láttam a honlapjukon, hogy 2500-tól lehet kapni, hogy tudnék rendelni? Kiszállítják?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden jegy elkelt!

2009.10.02. 13:40

Telt ház lesz a Fiorentina és a Liverpool elleni mérkőzésen is.


Tegnap reggel kezdték el árusítani a maradék belépőket, ám péntek 13 órakor az utolsót is megvették, vagyis másfél nap alatt elfogyott minden tikett a két hazai Bajnokok Ligája-mérkőzésre. A Lyonhoz hasonlóan tehát a Fiorentina és a Liverpool elleni találkozón is telt ház várja majd a csapatokat.


Aki eddig nem vett jegyet, ne is induljon el, ugyanis a DVSC VIP-helyisége zárva lesz.



Sajnos ez a helyzet....:((((

Én is mentem volna....


A dvsc.hu-n szerintem bővebben is olvashatsz.

2009. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Közben én is hallottam a hírt a rádióban..:S amúgy is csak együtt lehetett megvenni a jegyeket, és mi csak a Liverpoolra lettünk volna kíváncsiak. Sebaj, majdnézzük a tv-ben :P
2009. okt. 3. 20:24
 3/3 anonim válasza:

még én sem vettem, pedig nagyon kellene már..:)

imádom a focit és mindenképpen szeretnék ott lenni. a magyar csapatok közül világ életemben a Lokit szerettem, sztem 60 éves öregasszonyként is ki fogok járni a meccseikre.

2009. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!