Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen sportot válasszak? Mit...

Milyen sportot válasszak? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Jövőre új suliba megyek és el szeretnék kezdeni valamit sportolni. Nem vagyok egy vékony alkat, de eddig is jártam futni és biciklizni, a jövendőbeli iskolámban viszont sok lehetőség van a sportolásra és szinte minden diák választ valamit.

Az alábbi sportok közül Ti mit választanátok: röplabda, kézilabda, atlétika, gyeplabda (floorball), kosár és foci.



2013. máj. 18. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemed? Magasságod? Egyébként válaszd azt, amelyiket a legszívesebben csinálnád.
2013. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt. 176 cm magas vagyok. 15/L
2013. máj. 18. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Röplabda :D
2013. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Roplabda vagy kosarlabda egyertelmuen, attol fuggoen h neked melyik tetszik jobban, vagy h melyikben vagy tehetsegesebb. Bar ha masszivabb vagy, akk inkabb a kosarazast ajanlom, de a roplabdat sem zarja ki, ha van rajtad egy pici felesleg. Most 2 eve mikor beallitottam az elso roplabda edzesemre 13 evesen 160 voltam es kb 65kg. Az edzo kb eselyt se adott ra, h valaha roplabdazo legyen belolem, most 15 evesen itt vagyok 180cm 69kg, jelenlegi csapatomban kapitany vagyok, illetve az utobbi 2 merkozesben benne voltam az U16-os valogatottba, jatszani csak par pontot jatszottam, de nem ez a lenyeg. Amellett donts amit szeretsz es sose add fel, belolem se nezte senki sem ki, h 2 ev mulva valogatott jatekos leszek, de meg azt se h egy rendes csapatban fogok jatszani. Sok szerencset es megtobb kitartast, barmely sportot is valasztanad.
2013. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kézilabda is jó,átlövő akár :) ,vagy beállós :)
2013. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!