Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van itt olyan aki sikeres...

Van itt olyan aki sikeres sportfogadó?

Figyelt kérdés
amennyiben van mi a titok?:D
2013. máj. 22. 19:43
 1/3 anonim válasza:
Én nem szoktam fogadni de a bátyám igen és mindez csak szerencse kérdése!! :)
2013. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit tartasz sikeresnek?

Minden héten és minden szelvénnyel lehetetlen nyerni. Olyan nincs...

Nálam sikeres sportfogadó az, aki jócskán pluszba van a ráfordításhoz képest...

Én ebbe a kategóriába tartozom (szerencsére).

Először is tudnod kell, hogy mit is akarsz elérni és mi a célod, mennyi pénzed van erre a "mulatságra" és mennyire gondolod komolyan. Én havonta meccsektől és nyereménytől függően maximum 10 ezret szánok szelvényre, semmivel sem többet. Ugyanis ennyi még a keresetem mellett bukókkal is belefér...És mondom, én jócskán pluszban vagyok...


Visszatérve a fogadásra...Tudnod kell, hogy melyik csapat mit képvisel, kikben bízol, milyen stratégiát követsz (rizikósból keveset, kis kockázattal több meccset stb.). Nálam a 2 vegyítve működik. Nem érdemes rakni olyan szelvényt, ahol raksz 7-8 meccset és a legmagasabb szorzó 1.3 vagy 1.5, mert 1 általában mindig elmegy.


Szóval tisztában kell lenni a csapatok erősségeivel, statisztikákkal, sérültekkel, téttel... És fontos a megérzés. Sokszor az odds csal...belevisz olyanba, ami nem is úgy van. (Pl. szezon végén vagy fontos BL meccs előtt a nagycsapatok cserecsapattal állnak ki, stb...)


Az én szelvényeim általában 5 és 15-szörös össz-szorzó között vannak:)

2013. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az ods-kat emberek adják vagyis ők is hibázhatnak
2013. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!