Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan szerezzek magamnak,...

Hogyan szerezzek magamnak, úgymond "játszótárs"-at?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne gyakran elmenni valakivel mondjuk röpizni, vagy labdázni, vagy focizni, de nincs erre senkim. Barátaim nem olyanok, akik csak úgy most kijönnének a tűző pályára, nem sok ismerősöm van (akivel jól ismerjük egymást), és ez sz@r érzés :$ Pedig én olyan mozoghatnék vagyok, csak lakásban lakunk, a lakásnak van udvara, dehát az nem ugyanolyan, mint egy pálya.. (ahol mondjuk csak te vagy, és kiélheted magad). Ilyen sportcsapatokba nem szeretnék járni, az nem nekem való, de néha jó lenne akár egy személlyel elmenni tollasozni, (Apával mondjuk szoktam, dehát nem mindig érhet rá, hiszen postás, és mindig elfárad, ha hazajön) labdázni.

13.l.



2013. máj. 23. 19:57
 1/1 kovpet ***** válasza:

Lemész a pályára, ahol már vannak (ismeretlen) emberek. Megkérdezed, hogy beférsz-e a csapatba. Valószínűleg igen lesz a válasz. Beállsz. Játszol. Amikor legközelebb lemész, már nem ismeretlenekhez kell beállnod :)

Ennyi.

2013. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!