Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri az...

Szerintetek ki nyeri az Aranylabdát idén, és kinek adnátok?

Figyelt kérdés
Én Neymar-nak vagy Robbennek adnám, de szerintem most Robben meg is fogja kapni. Ti hogy gondoljátok?

2013. máj. 25. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel vb nem lesz nyílván a bl győztes csapat tagjának kellene kapni talán Robben Ribery de sztem úgyis Messi kapja
2013. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem mért úgy gondolja a legtöbb ember hogy úgy is Messi kapja... Nincs bajom Messivel sőt... De az utóbbi évben sem neki hanem Drogbának adtam volna. És idén eddig semmmit nem tudott felmutatni azon kívül, hogy gólkirály lett a Spanyol Bajnokságban, úgy, hogy az ilyen embereket én nem értem :D
2013. máj. 26. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi négy évben sem érdemelte volna ki minden évben, de mégis megkapta. Amíg lehet pénzt csinálni, addig ő fogja folyamatosan megkapni. Elvégre egy 4 aranylabdát megnyert embert könnyebb eladni, mint egy olyat, aki "csak" 1-2-őt. És ezzel most egyáltalán nem akarom Messit lehúzni, mert tényleg nagyon jó játékos. Csupán csak az idegesít, hogy nála nagyobb játékosok nem kaptak 4 aranylabdát, pláne nem zsinórban.
2013. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. Aranylabdájánál valóban megérdemelte, a 2.-ra nem emlékszem, de az utóbbi 2-t szerintem nem érdemelte meg, mert amikor ő a 3.-at kapta akkor Pirlo-nak vagy Eto'o-nak adtam volna.
2013. máj. 26. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ki fogja megnyerni? Messi!

Kinek adnám? Messin kívűl akárkinek! Drogbának, Lampardnak, Xavinak meg még talán Giggsnek adnám oda...veteránok, mégis évről-évre legjobbjukat nyújtják. Abszolút megérdemelnék.

2013. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem Robben kapja.
2014. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!