Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 17évesen még nem vagyok...

17évesen még nem vagyok elkésve? Már 9. évem

Figyelt kérdés
lassan 9.éve sportolok és eléggé meg vagyok zavarodva nem jött össze semmi.. sérülésem volt 4.hónapig csak kondizhattam és az edzések alól is mindig csak kibúvót kerestem.. és A csapatba voltam a legjobbak közé kezdtem feljönni de valahogy nem tudom nem jött össze semmi meg vagyok teljesen zavarodva edzőnél is eljátszottam az esélyeimet nem figyeltem oda feladatokra pedig nagyon szeretem csinálni..:SS tehát A csapatba voltam és most le vittek B csapatba és haza fele gondolkoztam abba hagyom d haza értem és el gondolkoztam, hogy még edzőmnek bizonyítanom kell hogy ott a helyem A csapatba, de főleg MAGAMNAK akarok hogy képes vagyok rá.. szerintetek ha elég erős leszek és ha rengeteget tanulom a teknikákat, kondizok ALÁZATTAL felkészülök a jövői szezonra akkor még lehet esélyem, hogy vissza kerűljek A csapatba? (van hozzá tehetégem) ha még eszembe jut valami még leírom, de mostanába tényleg annyi minden össze jött legszívesebben felmennék valami jó magas helyre és csak ordítanéééééééééééééék...

2013. máj. 29. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor tedd azt! :)
2013. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek törjem még magam ezen rajtam vagy már hagyjam??
2013. máj. 29. 22:26
 3/3 berti12 válasza:
ÉN a Puskán Akadémián focizom u17 ben....kitartás sok mindenre hasznos.....ha meg edzésekről a kibuvókat keresed akkor nem leszel soha igazi hires focista csak esetlek egy megye2 labdarugó
2013. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!