Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a jobb a következő...

Melyik a jobb a következő asztalitenisz ütők közül: Stiga, Butterfly, Donic, Joola?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 20:25
 1/3 schocko ***** válasza:
Butterfly
2013. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák!Mindenkinek más,de valóban a butter a legdrágább!Én már több mint tíz éve ugynazzal a joola kool fával játszom!Van stiga ,butter, tibhar fám is ,de valahogy ezt szeretem a legjobban.
2013. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Régi kérdés már, de azért megosztanám a tapasztalataimat. Nekem volt már, és van jelenleg is fákból Butterfly, Joola, TSP, a TSP volt az a fa amely nekem nem jött be, legalábbis az ami nekem van, mert jelenleg is megvan de nem használom, a fogása nekem nem jön be, de áron alul meg nem adom el. A Butterfly fák nagyon jók, és a Stiga fák is, de azon Butterfly és Stiga fa amelyek nem csak gyorsak de jó kontrollos fák marha drágák, csak egy példát hozok fel: Nekem van Butterfly Timo Boll ALC fám, ami egy nagyon jó fa, de jelenleg egy Joola TPE Perform fával játszom amit újan vettem 20000 Ft-ért, és azt kell hogy mondjam hogy az ALC fától kicsit sem rosszabb, sőt egy picit gyorsabb is, én mindkét oldalon Tibhar Evolution MX-P-t használok 1.9-es szivaccsal, és Revolution Nr.3 vizes bázisú ragasztót használok, és amiért még jobban szeretem ezt a Joola fámat az a kényelmesebb nyele, persze ez ember függő, ami mellett viszont nem mehetek el szó nélkül az az ára, a Joola TPE Perform mindenben hozza azt amit a Timo Boll ALC 50+ ezer Ft-ért, sőt még egyes részleteiben jobb is, és mindezt 20 ezer Ft-ért, ha a két fa megmunkálását nézem akkor sem tudom azt mondani hogy a Joola fa megmunkálása rosszabb lenne, annyi hogy az ALC nyele szebb, szóval a Butterfly támadó fái amelyek nagyon jó kontrollal rendelkeznek drágák, és csak azért mert drágák még nem jelenti azt minden esetben hogy jobbak is mint a Joola fák, ugyan ez igaz a Stiga fákra. Ez kb olyan mint a borítások, a Butterfly legújabb támadó borításai drágák, és nem jobbak mint pl a Tibhar legújabb támadó borításai amelyek lényegesen olcsóbbak. Azért emeltem ki a támadó borításokat mert védő borításokkal és fákkal nem szoktam játszani.
2020. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!