Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » MELYIK A LEGJOBB FOCISOLDAL?

MELYIK A LEGJOBB FOCISOLDAL?

Figyelt kérdés

Szoval melyik a legjobb olyan "focis"oldal ahol mindennap friss hirek vannak reszletesen leirva, es jol attekintheto??

sokat talaltam sot milliot, de egyik sem olyan.....

ha valakinek van bevalt, amit olvas es megvan elegedve vele az irja!!

kosz!!



2013. jún. 20. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon szoktam minden csapattal foglalkozni csak a Juventus híreket olvasom azon belül is a tuttojuve.com.

Ha olvashatnékom van akkor a sporthíradot szoktam megnézni, nso blogokat meg nagy ritkán az nso.hu-t.

Több ilyen magyar focis oldalt nem is nagyon tudok, a régi pepsifoci ami már csakfoci.hu, aztán kifújt a tudomány :D

2013. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezeket olvasom rendszeresen :

manutdfanatics.hu

manutd.hu

manutd.com

sporthirado.hu

nemzetisport.hu

hatharom.hu

2013. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszi, vegulis en sem minden csapattal kapcsolatos hirekre vagyok kivancsi, a legfontosabbak: chelsea, juventus, schalke, sevilla fc, psg!

+ az atigazolasokra amelyek barhol tortennek ezekben az orszagokban, es mondjuk hogy magyar legiosaink merre jarnak a vilagban es mit lehet roluk tudni, meddig hol mikor stb...

2013. jún. 20. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Az átigazolásokhoz:


atigazolasok.gportal.hu

transfermarkt.co.uk(angol)

soccerfame.hu

2013. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi nagyon!!! :)
2013. jún. 28. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!