Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fejlődik a magyar foci?

Fejlődik a magyar foci?

Figyelt kérdés

Nem az NB1-re gondolok mert valljuk be az totál kudarc, hanem a külföldön lévő "sikeres" játékosainkra. Csak nézzük meg. Kezdjük Gerával sikeres játékos volt a Fulham-ben és most a West Brom-ba az egyik kulcsember. Angliában az idény gólja díjat is neki adták. Aztán Dzsudzsák nagyobb csapatok is érdeklődtek iránta, mint a Liverpool, Inter és ez már szerintem nagy szó. De a Dinamoba annyira jónak tartják, hogy nem akarják eladni. Most még itt van nekünk Szalai. Remek idényt zárt a Mainzba viszonylag sok gólt szerzett és meg is vette a Schalke és az se egy olyan rossz csapat. Varga hát ő ennyire nem sikeres, mint az utóbbiak, de az angol bajnokság hátul lévő csapatai is megakarják venni.

Az NB1 kész kudarc arról ne is beszéljünk de egy-egy magyar játékosunk igen is jó. Ti hogy gondoljátok?



2013. jún. 21. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fejlődik...2001-2002 óta nézek külföldi és hazai focit is. Ez idő alatt mindig is volt 1-2 olyan játékos aki kikerült külföldre és az adott csapatába jól teljesített. Emlékezzünk vissza Szabicsra a Stuttgartba, Dárdaira, Király Gáborra. Több mint 10 év alatt egyedül Gera és Dzsudzsák volt az aki valami komolyabbat tudott alkotni, de azért az Európai elithez ez is kevés. Dzsudzsák szerintem soha nem fog Liverpool, Inter vagy ehhez hasonló szintű csapatban játszani ( de cáfoljon rám ), Gera pedig nem lesz fiatalabb, pár éven belül lehet hazatér.

Max annyival jobb a helyzet mint 10 éve, hogy viszonylag jól áll a válogatott vb. selejtező csoportba, de a kijutási esélyeink így is kicsik.

2013. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MrPifta ***** válasza:

Igen.

De mások többet fejlődnek, így másoktól lemaradunk

2013. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valóban igazad van és én mondtam nem a hazai bajnokságra gondoltam, hanem egy-egy játékosra. A válogatott meg kijuthat a vb-re, ha megveri a Románokat, az észteket és Andorrát. Ezek közül szerintem csak Románia a húzósabb. A bajnokság egy rakat sz*r azt ne is értékeljük!
2013. jún. 21. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor is pórselejtezőre jutnának ki

és ott egy nagyobb csapattal kellene játszani

pl Portugália

Francia o

2013. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
Na és Felcsút? Az semmi?
2013. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert van egy pár tehetséges magyar játékos külföldön, attól még a magyar foci ugyanolyan szar.
2013. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
igen fejlödik. visszafelé
2013. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem fejlődünk.


de ennél jobbra nem nagyon lehet számítani.

ez a mi helyünk. mindig lesz pár tehetség.


vetélkedni fogunk a lengyel-török-román-szlovák-stb stb csapatokkal a 2. 3. helyekért.


hacsak nem találunk egy feneketlen olajkutat valahol...

bár akkor az USA tuti megtámadna minket!!! :D

2013. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!