Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Késő lenne 18 évesen elkezdeni...

Késő lenne 18 évesen elkezdeni kosarazni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 09:50
 1/8 anonim válasza:
Versenyszerűen már igen, de hobbiként szerintem bármikor jó a sport. Válogatott már nem leszel, de legalább játszol pár jó meccset
2013. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ezt nehéz megmondani. Ha még nem fogtál kosárlabdát soha előtte, akkor elég nehéz út elé nézel. A kosárlabdához a fizikai állapot is hozzátartozik, tehát függ attól, hogy milyen az erő-állóképességed, anyagcseréd, izomgyorsaságod. Ha fiatalabb korodba kezdted volna akkor ezek már NAGYJÁBÓL rendbe lennének, vagy lehetnének(a magyar utánpótlásba nem nagyon foglalkoznak ezzel inkább csak az alapozás ideje alatt) Ha előtte valami más futó, ugró sportágat kipróbáltál, és űztél akkor nem olyan vészes a helyzet. Ajánlom neked a kosárlabdát, mert tényleg egy gyors pörgős játék.
2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És 16?
2013. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát elgondolkodtatóak :)
2013. jún. 23. 15:39
 5/8 anonim válasza:
10 éve kezdtem és 19 évesen már kiöregedettnek érzem magam... Versenyszerűen biztosan, esetleg maradnak megyei bajnokságok. Remek sport, sok sikert hozzá! :)
2013. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

akkor neked biztos jól megy :)

ne haragudj de te hülye vagy :D hogy lennél öreg 19 évesen? szerintem 30 éves korig simán lehet nyomni :)

2013. jún. 24. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
nb2-ig viheted szerintem ha ügyes vagy, ha meg emellé magas akkor szerintem tovább is. 2-3 év alatt meglehet tanulni egész jól játszani ha eleget edzel
2013. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, ez bíztató! :)
2013. jún. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!