Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 32 évesen elkezdenék nagypályá...

32 évesen elkezdenék nagypályán focizni mert megtetszett, meddig csinálhatom?

Figyelt kérdés
Mármint mire számítsak, mikor tesznek ki a csapatból hogy tűnés már innen te vén lassú hülye... :D ?
2013. jún. 25. 00:12
 1/2 anonim válasza:
Remek döntés:) Szerintem ez nagyon sok mindentől függ. Függ attól, hogy milyen szinten focizol. ( országos vagy megyei ) Továbbá függ attól is, hogy mennyire mozogsz jól a pályán, milyen a játékod ( mennyire elégedett veled az edző ). Szintén függ az egészségedtől ( sportorvosi engedély ) Egyébként én hobbi szinten fociztam megyei 2. osztályban, ott a felnőtt csapatba még jóval 40 fölötti játékosok is voltak, és nem is akárhogy mozogtak ! Az ilyen emberek előtt le a kalappal:-) Remélem segítettem valamit.
2013. jún. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem, ha van érzéked hozzá, akkor simán elkezdheted megye II. vagy III. osztályban. Persze ilyenkor mérlegelni kell sok mindent, mert a szombati napod majdnem mindig azzal fog telni, hogy meccsre jársz. Ha van családod, akkor velük is egyeztetni kell. Plusz ott van a sérülésveszély: ha lesérülsz rossz lesz másnap dolgozni menni..

Egyébként bátran kezdj bele, ha van hozzá kedved, mert élvezni fogod, de azt azért tudnod kell, hogy megye III-ban is oda teszik magukat a játékosok. Tévhit, aki azt hiszi, hogy nem így van. Amúgy 40 éves korodig simán játszhatsz szerintem, ha a körülmények úgy adódnak.

Én megye III-ban játszok, ha kérdésed van bármivel kapcsolatban, írj nyugodtan privátban, szívesen segítek!

2013. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!