Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek? Hagyjam ott a...

Mit tegyek? Hagyjam ott a csapatot?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy mióta új foci csapatba kerültem egyre romlott a teljesítményem, és nem is érzem jól itt magam. Sajnos, muszáj volt csapatot váltanom, mert szeptembertől másik városba megyek középiskolába. Régebben is váltottam csapatot, de ott nem voltak ilyen gondjaim. Itt nem beszélgetnek velem, és érzem magamon, hogy a teljesítményem szinte nulla. Ez nagyon nagy lehetőség lenne a számomra, de egyáltalán nem érzem itt jól magam. Viszont a foci az életem, de így nem megy. Vissza járok a régi edzésekre is és ott nagyon jó minden. és, ha ott hagynám, akkor ennyi lenne a foci, tehát ott nekem vége, ugyanis kolis leszek. És, ha ott hagynám a csapatot nagyon sok ember csalódna bennem. Ti mit tennétek?
2013. jún. 25. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A sport ilyen! Ne add fel. Maradj még egy kicsit, főleg ha ez egy nagy lehetőség számodra. Gondolj arra, hogy mindenkinek nehéz az elején amikor új csapatban van. Próbálj beilleszkedni és használd ki a lehetőséget. Adj bele 100%-ot az edzéseidbe és ne mások hanem saját magad miatt küzdj az álmaidért. Ha fél év után sem lesz jobb, akkor gondolkodj el, hogy érdemes-e visszatérni a másik csapathoz.
2013. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem mindent megteszek, de a ,,csapattársaim" állandóan beszólogatnak, és inkább ez az amit nem bírok elviselni. Egy csapat vagyunk akkor igenis biztassuk a másikat és segítsünk neki, ha tudunk. De ennél a csapatnál ezt még nem tapasztaltam.
2013. jún. 25. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Én maradnék még egy kicsit, én anno 3 évig szenvedtem egy ilyen csapatban (igaz nem foci, más csapatsport volt), rengeteget bőgtem edzés után, viszont sok mindent elértem és ha akkor abbahagyom befejezem volna a sportolást, így meg 3 év után bekerültem egy jobb csapatba és már olyan szinten vagyok, hogy nemzetközi versenyekre is járunk.

Fontos, hogy ne foglalkozz a beszólásokkal, bár tudom, hogy ez nehéz. Nekem is mondták a szemebe, hogy ha ilyen szerencsétlen vagyok akkor mit keresek itt stb. Ezeket le kell nyelni. Nekem segített, hogy találtam egy embert a csapatból aki normálisabb volt így nem voltam mindig egyedül.

De a te döntésed csak arra figyelj, hogy később ne bánd meg :)

2013. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm szépen a válaszaitokat! Beleadok minden tudásomat az edzésekbe és majd lesz valami. Nektek pedig nagyon köszönöm, adtatok egy kis erőt a folytatásra. :)
2013. jún. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!