Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnátok mondani 20-30 éves...

Tudnátok mondani 20-30 éves korig alulértékelt focistákat? Vagy akik alulértékeltek voltak régen? és kik vannak túlértékelve?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

túlértékelt: Pedro, Hernández(a mexikói borsócska), Valdes,

alulértékelt: Jesus Navas, Jordi Alba, David Luis

2013. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

alulértékelt: Leighton Banes, Juan Mata (válogatottban simán kezdő lehetne), Fabregas (a Barcán belül), Modric, Higuain, Ignazio Abate

túlértékelt: Torres, Alexis Sanchez, talán Pique de csak a mostani játéka alapján, Dani Alves, Pepe, Khedira stb. Most kb. a Barca és Real játékosok jutottak eszembe, de jellemző, hogy egy-egy jól sikerült szezon/kupasorozat után felkapnak néhány játékost, abban a tudatban, hogy milyen jól játszott egyébként nem képes állandó teljesítményre. Ilyen például a mostani konf. kupán Fred, Paulinho vagy a BL-ben Robben, Lewandowski (utóbbi talán nem annyira helytálló, mert korábban nem volt ekkora spíler).

2013. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Rasta Joint ***** válasza:

OrizaTriznyáák


Chicharito szerinted miért van túlértékelve? Szerintem pont ellenkezőleg. Kevés játéklehetőség mellett mégis rengeteg gólt lő, csak ki kell őt szolgálni. Pont, hogy több járna neki szvsz.

2013. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

amúgy igazad van, ha most belegondolok, ritkán szoktam megváltoztatni a véleményemet.

Lehet, hogy pont a másikhoz akartam írni, mind1

2013. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Focisták alulértékelve????

Nem minap is orbánckánk 100 milliárdokat ajándékozott nekik. Még az analfabéta focis is havi milliókat kap !!!

2013. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rasta Joint ***** válasza:

Itt nem a pénzbeli értéken és fizetéseken van a hangsúly... Vannak játékosok, akik évről évre nagyszerű teljesítményt nyújtanak, viszont csöndben teszik ezt és nincsenek felhypolva(pl. Michael Carrick), azokat kevésbé tartják értékesnek és sztárnak, mint pl. egy Neymart, Lucas Moura stb.

Hogy jön ide, hogy Orbán mennyi pénzt adott? Semmi köze a kérdéshez.

2013. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a replikázonak fogalma nincs mennyire arányos a teljesítmény a bevételtől.

Aki meg van fizetve az bizonyít is és azt értékelik !!!

Orbánnak annyi köze hogy míg külföldön nem a nép pénzét költik a focistákra addig kiskirályunk az én pénzem is tékozolja a haszontalanokra!!!!

2013. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!