Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is sok hibás...

Szerintetek is sok hibás döntést hozott a bíró a Magyar-Románon (2-2)?

Mert a románok mindkét gólja hibás döntésen alapult.Az első amire tizenegyest adott a bíró az eleve les helyzet volt.A második gólnál az utolsó percben meg szabályosan ráugrik a román Vargára és ezt hogy nem vette észre a spori? Igaz volt benne védelmi hibáink is de azért erre semmit nem adni utána meg senki nem beszél erről(nem értem hogy miért és még azt mondják hogy mi csesztük el pedig nem is így van végig küzdöttünk voltak hibáink de a bíró végig ellenünk fújt ha tehette.)

2013. júl. 8. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen...ha igazságos akkor 3-2 nekünk de az is elég lett volna ha nem hosszabbít :D Nem baj majd az ősszel Bukarestben kapnak a fejükre rendesen nem felejtjük el a WC-be tömött Horvát és Magyar zászlót!
2013. júl. 8. 20:46
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm végre valaki aki úgy látja mint én.De engem főleg az utolsó gól idegesít hogy senki még a kommentátor sem mondta hogy szabálytalan pedig szerintem nagyon látványos (mi meg kaptunk már kevesebbért is sárgát)

2013. júl. 8. 21:04