Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol van sportiskola?

Hol van sportiskola?

Figyelt kérdés
Helo,én Gyálon lakok és valami sportiskolába szeretnék menni(olyanba ami nincs túl messze).Bár nem tudom hogy hogy mennek a dolgok a sportiskolákban de én valami nem túl erős sulit szeretnék ahol inkább a focival foglalkoznak.Vagy az ijen sulikban úgy van hogy minden féle dologgal foglakoznak(pl.:foci,kosár,röpi...)?
2009. okt. 18. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha hülyén fogalmaztam...=)
2009. okt. 18. 20:44
 2/4 anonim válasza:
szombathelyen található eggy Illés Béla football akadémia de elsősorban gyerek és középiskolásokkal foglalkoznak 10-17éves korig sok szerencsét jelentkezni hívdd fel a sulit :Hermen ottó szakképzó iskola és kollégium ezzel a sulival megy közösen a projekt :):)
2009. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj hogy rohadt messze van...:)XD
2009. okt. 22. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeged Eötvös József Gimnáziumnak van foci tagozatos osztálya ott külön erre "gyúrnak" asszem mindennap van edzés v 2 naponta nemtudom de sűrűn és kollégiumaisvan..amúgy énis idejárok suliba csak lányvagyok szóval kommunikációra:)
2009. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!