Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » EX kapus, tanácstalan. Segítet...

Trevis3991 kérdése:

EX kapus, tanácstalan. Segítettek?

Figyelt kérdés
14 évesen korom körül kezdtem, a helyi csapatnál, de sajnos nem tartott sokáig. Továbbtanulás miatt kollégista lettem és kihagytam az edzéseket kezdtem kihagyni meccseket is. Emiatt teljesen felhagytam a nagykapuval, amit bánok, mert nem volt elég időm kiforrni, de nem is éreztem magamat valami jónak, de a kollégiumi csapatba bekerülve vált számomra világossá, hogy lehet rosszul döntöttem, mert érmeket, legjobb kapus címeket okleveleket szereztem. Úgy érzem, hogy lehet, hogy nem kellet volna abbahagyni és nagy kedvel mennék vissza védeni. Csak itt vagyok tanácstalanul, nem tudok merre menni, 20 éves vagyok és mindenhova csak fiatalabbakat keresnek nem is beszélve arról, hogy a nagykaputól teljesen elszoktam. Segítsetek ki mit tanácsol?
2013. júl. 13. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyere hozzánk Jászfényszarura!
2013. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szabolcs megyéből az nehéz lenne :(
2013. júl. 15. 15:25
 3/6 anonim válasza:
Keress a közeledben lévő szabolcsi csapatot és indulj neki újra! :)
2013. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerinted 20 évesen, lenne esélyem formába visszalendülni?
2013. júl. 19. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, vannak akik 20 évesen kezdik. Persze Casilals sose leszel, és nem is lettél volna, de lehetsz még jó kapus!
2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, a hozzáfőzéseket még szívesen várom :)
2013. aug. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!