Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Neymarról?

Mi a véleményetek Neymarról?

Figyelt kérdés
Én a konfederációs kupán nagyon meg"szerettem" megtetszett a játéka..és oké hogy Brazilíában jól bírta a játékot csak ez itt Európában szerintetek menni fog neki ennyire?:D

2013. júl. 18. 19:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Hát szerintem is Messi mellet lehet nem lesz sok esélye de ha azt vesszük Messi középen játszik Neymar szélen Villa is szélen játszott csak ő ment az Atléticoba szerintem a helyére fog bekerülni.


A Real és a Barca között az a különbség hogy a Real kirakat csapat a Barca pedig mindig is a saját utánpótlásáról volt híres de Neymar igazolása szerintem felesleges mivel a Barcába jelenleg védőt kellene hozni nem csatárt... és a Real szurkólónak pedig üzenem a focinak nem az a lényege hogy gyalázzuk a rivális csapatot

2013. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok azt kifelejtettem,hogy a Realba se nagyon lenne kezdő mert ott meg Ronaldo és Özil mellett törpülne el...
2013. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
De a Realba mehetne középcsatárnak.. Benzema nincs épp csúcsformában.
2013. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
És ti eltudnátok képzelni mondjuk a Unitedben?:D
2013. júl. 24. 15:35
 15/24 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fiatal/tehetséges de Benzema-t nem váltanák le Neymarra hidd el.Megmondom őszintén én Spanyolországban is nehezen tudom elképzelni de Angliába végképp nem...
2013. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

1.Real nem kirakat csapat,ennyi erővel a barca is az mivel Villa,Sanchez,Neymar,Ibra,régebben Ronaldinho emberkéket úgyan úgy megvette a barca szóval erről ennyit.


Neymar fantasztikus játékos csak nehogy úgy járjon mint anno Ibra :DD Miért is??? Mivel Neymar szeret solo felfutásokat felmenni a kapuig,és ami fontosabb hogy szeret gólt lőni.Barca játéka meg csak folyamatosan a sok passz amit így ráerőltetni egy profi csatárra elég nehéz sőt,lehetetlen :DD Másik probléma meg az hogy Neymar hiába gyors meg tud atom cseleket de egy klasszis védő mint pl.Ramos,Pepe,Terry,Coentrao simán lefülelik és hipp-hopp Neymarnál már nem is lesz labda :D

2013. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Azért a Barca kicsivel másabb.Villa elment. Viszont a Barcelona mindig is az utánpótlásáról volt híres a Barcelonába 80%-a spanyol a Real-ról ugyanezt nem lehet elmondani félreértés ne adódjék nem akarom gyalázni a Real-t mert jó csapat. Abban viszont egyetértek,hogy Neymar inkább Solokat nyom a Barcelona játéka meg alapvetően a passzra épül és igen a klasszis védők megfogják ha nem is azért mert lefülelik max be dózerolják Neymar szeret esni ráadásul a 60kg nem tudom mi lesz vele na mindegy őt sem szeretném bántani ennek ellenére jól játszik bár annyira nem kedvelem.A Barcelona-ba nem csatár hanem védő kellene na de kíváncsi vagyok mit fog nyújtani.(Mondom ezt Barcás-ként)
2013. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok mint mondtam nem akarom gyalázni a Real-t de akkor mondj 8 spanyol játékost a Realból. Casillas Ramos Arbeloa jelenleg ennyit jut eszembe. Na de nem is ez a lényeg hanem a kinevelt játékosok a Realba nem sok van a Barcelona szinte csak abból áll jó Alexis Sanchez nem az Ibra sincs már ott sem Ronaldinho Szóval erről ennyit;)
2013. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Messi,Dani Alves,Mascherano,Abidal,Sanchez,Song,Neymar ők sem spanyolok mégis a meccsek 80%-ban őket küldik be.Lehet hogy a Real nem az utánpotlás csapatáról híres ,de ha Pereznek van pénze akkor miért várjon éveket mire 1-2 jó játékos felcsillan a Castilla-ban mikor igazolhat klasszisokat is.


Real Madrid spanyoljai: Cassilas,Diego Lopez,Ramos,Arbeloa,Albiol,Xabi Alonso,Isco,Illarramendi,Morata

2013. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Valahol igazad van de a sok sztár sem jó egy helyen mert kioltják egymást nézd meg az Argentin válogatottat Messi Higuain Di María Mascherano Cambiasso Demichelis Agüero Lavezzi Pastore nagy nevek de konkrétan semmit nem nyernek.Most a Madrid megakarja venni Bale-t 120 milláért ennek még a felét sem éri meg én többre tartom Marco Reust sokkal tehetségesebb még sincs ekkora ára Bale-nek volt 1 elfogadható szezonja és máris többet ér a Madridnak mint Ronaldo aki ha jól tudom 94 millióért ment oda. Lassan meg már nagyobb lesz az ára mint Messi meg Ronaldo együttvéve
2013. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!