Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van kb egy 35 éves Pelé által...

Van kb egy 35 éves Pelé által is dedikált foci labdám, hol tudnék szerezni hozzá eredetiségi bizonylatot?

Figyelt kérdés
Megéri foglalkozni vele érhet valamit?

2013. júl. 21. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom mennyibe kerül egy ilyen, de szerintem mindenféleképp megéri.

Eladással pedig várj egy (jó)pár évet, például ha halála után felrakod egy külföldi aukciós oldalra rengeteget kaphatsz érte.

Egyébként honnan szerezted? :)

2013. júl. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pelé ellátogatott Budapestre valami film forgatás alkalmából más híres focistákkal(nekik is rajta van az aláírásuk csak nem ismerem fel) ,nagynénémnek is arra fele volt dolga ,lehetett nyerni ezt a labdát és szerencséje volt ,azóta a szekrényben porosodik
2013. júl. 27. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy szerencséje volt, mert szerintem sokat adnának érte. Sok szerencsét! :D
2013. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!