Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Véleményetek a holnap esti...

Véleményetek a holnap esti Barcelona-Bayern meccsről? Szerintetek ki nyer és mennyivel?

Figyelt kérdés
Bármennyire is Barcás vagyok szerintem a Bayern nyer mert jelenleg erősebbek és a Barcánál a kezdő csapat háromnegyede még nyaral... :// De azért reménykedem, hogy a Barca nyer de erre kevés az esély sajnos :( Ti, hogy vagytok vele?

2013. júl. 23. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem újra a Bayern nyer. 3-1-et tippelek a bajorok javára.
2013. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7up.
2013. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem simán nyer a Bayern. Sok hiányzó van a Barcánál, a bayern-nek meg eddig nagyon megy a felkészülési meccseken.
2013. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt remélem hogy Lahm ownedeli Neymar-t. Amúgy szvsz 2-1 vagy 3-1re nyer a Bayern.
2013. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is olyan 3-1-re tippeltem. Köszi a válaszokat.:)
2013. júl. 23. 14:13
 6/11 MrPifta ***** válasza:
barátságos meccs ->senkit sem érdekel
2013. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Attól, hogy barátságos meccs még érdekelhet. Az oké, hogy nem annyit számít úgy mint egy Bl elődöntő de attól még érdekelheti az embereket.
2013. júl. 23. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért elég nagy mentális pluszt ad egy csapatnak egy ilyen meccs, akkor is ha egy kiscsapatot vernek agyon, akkor meg ha egy nagy klubbként egy mégnagyobbat vernek még nagyobb plusz.
2013. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló teljes mértékben igaz amit írtál :)
2013. júl. 23. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért elég nagy pofátlanság volt a Barca részéről. Elmentek, mert muszáj, megmutatták Messit, mert muszáj, aztán mikor eleget tettek a szerződéseknek kiküldték a C csapatot, hogy véletlen se kérje őket számon senki.

Nem akartam ezzel megsérteni senkit, de én egy jó iramú meccset vártam, és borzasztó volt látni ezt a szenvedést a Barcelonán.

2013. júl. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!