Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek miért lett Ronaldi...

Szerintetek miért lett Ronaldinho ennyire leszerepelt játékos?

Figyelt kérdés

Én nem tudom az okát ,hogy a világ egyik legjobb zsonglőre (ha nem a legjobb) miért lett ennyire leszerepelt...

Mert nemhiszem ,hogy azért mert 33 éves egy futbalista fokozatosan tovább kell rajta adni... mert azért egy Flamengo meg Atl. Mineiro szerintem egy ekkora kaliber játékosnak nem a legjobb...


33évesen nem hiszem,hogy túl öreg...még mindig van olyan nagy csatár mint Barca/Milan idejében,bőven van akkora zsonglőr még...


Szerintetek?



2013. júl. 24. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Ronaldinho a valaha volt legjobb labdazsonglőre volt és még ma is az. :) A Barca legnagyobb hibája volt mikor lepasszolták őt.
2013. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő döntött így, nem?
2013. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Én nagyon szerettem Dinhot, nagy rajongója voltam, végigkísértem az egész pályafutását de itt most nem értek egyet veletek. Valóban nem öreg még, lehetnének még jó szezonjai a kora alapján, de nagyon korán kiégett. Olyan tehetséggel áldotta meg őt a sors amilyen még Messinek és C. Ronaldonak sincs, pár év alatt megnyert mindent és ez volt számára a csúcs. Nem is volt már annyira motivált.

A 2006-os vb-n már nem ment neki annyira a játék. Ott még mindenki azt mondta, hogy azért mert hosszú volt neki a szezon, Bl-t, bajnokságot nyert a Barcával, egyszerűen elfáradt, de a vb után kipiheni magát és újra a régi lesz...Hát erre az állításra rácáfolt. A következő évbe nagyon visszaesett a teljesítménye, nem találta a régi önmagát, de a Barca nem akart megválni még tőle. Adott neki mégegy esélyt, de nem hogy javult volna még rosszabb lett, akkor már nagyon gyenge volt, sokat bulizott is. El is adták. Szerintem abszolút nem volt rossz döntés ez tőlük, sőt a formáját elnézve még jól is jártak. Itt mindenki azt hitte, hogy új csapat, új kihívás, újra motivált lesz, magára talál. De nem így lett... Amikor a Milanba került a fizikai állapota katasztrófális volt, nagyon meghízott, sokat kellett dolgozniuk az edzőknek azon hogy jó erőnléte legyen és leadja a felesleget. Ez többé-kevésbé összejött. A Milanba se talált magára, hiába rúgott pár gólt ( ezeknek többsége vagy szabadrúgásból vagy 11-esből volt ) és adott néhány gólpasszt, még mindig fényévekre volt a régi önmagától. Aztán eladták Kakát, elküldték Ancelottit és edzőnek kinevezték Leonardot akivel amúgy is jóba van. Itt megint mindenki azt hitte hogy most jön el a másodvirágzása, mivel két dudás nem fér meg egy csárdába, Kaká távozásával ő lesz a "dudás" Barcelonába is feküdt neki ez a szerep, az edző pedig jól ismeri, képes lesz újra csúcsra jutni. De a szezon borzasztóan kezdődött számára és még csak nem is látszott rajta hogy akarna újra csillogni. Emlékszem nem egyszer jelentek meg róla fényképek miközben Párizsban bulizott, többször lehetett olyan híreket olvasni hogy nem jelent meg edzésen stb...Fél év volt már csak hátra a vb-ig amikor megjelentek olyan hírek hogy Dunga nem viszi ki Afrikába, ekkor talán megcsillant valami, hirtelen mosolygósan kezdett játszani, elkezdte ontani a gólokat, de bő 1 hónap után ez a nagy lendület úgy ahogy volt le is állt. Meg is jelent egy hír arról hogy mivel újra a régi lett a barátaival elment valahova és 3 napig csak buliztak ennek örömére. Fényképes megerősítés erről nem volt. Természetesen a Milannál ezt mindenki és ő maga is cáfolta, de milyen érdekes a következő meccsen olyan rettenetesen rosszul játszott mint aki előtte 3 napig csak bulizott. Amint egyre biztosabbá vált hogy nem viszik ki a vb-re úgy lett egyre gyengébb a teljesítménye is. Az utolsó fordulóban a Juve ellen játszottak, akkor már biztosan lehetett tudni hogy Dunga nem nevezte a brazil keretbe. Azon a meccsen még jól játszott, ha jól rémlik talán egy gólt rúgott is és a gólnál mutogatott a kamerába és üzent ezzel valamit Dungának.

A következő szezonba már semmi motiváció nem volt benne, ekkor már Allegri volt az edzője nem is bízott benne. A legelvakultabb rajongói még Allegrit hibáztatták, hogy soha nem teszi a kezdőbe és csereként se számít rá, és így soha nem is nyeri vissza a formáját. Pedig nem volt Allegri hibás. Megadta neki a lehetőséget nem is egyszer, az összes meccsét láttam. SOHA nem élt vele, még csak nem is hajtott csak sétált, megkapta a labdát csinált egy cselt, adott egy kötényt, leszerelték, csípőre tette a kezét és sétált tovább. Semmi haszna nem volt amikor a pályán volt. Nem is csoda, hogy kb. 3millioért adták el télen.

Brazíliában jó helye van ahhoz amit akar csinálni. De ott is sokat bulizik a foci helyett. Volt amikor a csapat szurkolóit kérte meg a vezetőség hogy figyeljék melyik discoba tűnik fel...Szerintem ő már nem is akar kupákat nyerni, ő elvan azzal, hogy elfocizgat, bemutat pár cselt, a közönség odáig van érte ezért, közbe meg tud bulizni, csajozni...Sajnos ő közel sincs olyan szinten hogy egy Barca, Milan, vagy akármelyik másik Európai nagyobb csapatba beférjen. Nem véletlenül nincs is Európában kérője, mindenki látta, hogy milyen sokszor megkapta a lehetőséget, hogy újra csillogjon, de sose tudott ( vagy nem is akart igazán ) élni vele.

2013. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl jó barátságban volt az éjszakával és a tűzesvízzel :D
2013. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg eléggé el is hízott,ami botrányba keverte
2013. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!