Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnék hobby szinten...

Hol tudnék hobby szinten kézilabdázni?

Figyelt kérdés

Kézilabdáztam kb fél évet,de sajnos különböző okok miatt abba kellett hagynom, azonban nagyon szeretném folyatni.De nem versenyzés szinten (ahhoz késő is lenne),hanem csak hobby szinten. Hol találok olyan csapatot,akikhez csatlakozhatnék hobby szinten kézizni,lehetőleg Budapesten?

Előre is köszi a válaszokat!



2013. júl. 25. 21:29
 1/7 anonim válasza:
Fradi :D ott minden hobbi szinten megy
2013. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, majd utánanézek :) Esetleg valaki még valami ötlet?
2013. júl. 27. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Csapatunk úgy tervezi, hogy a szabadtéri edzését, amíg jó az idő, nyílttá teszi, és bárki látogathatja! Ha érdekelne a lehetőség, privátban elmondom a részleteket!
2013. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, érdekel!
2013. aug. 1. 12:55
 5/7 anonim válasza:
Sztem bárhova járhatsz (bár ennyi idő biztos találtál már helyet), csak legfeljebb mondod, h én nem versenyezhetek, sorry, s így talán többet kell fizetned, de ha akarod.
2013. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült találnom... De sajnos nem is fog beleférni az időmbe,szóval mindegy. De azért mindenkinek köszi,mentek a zöld kezek.
2013. aug. 31. 17:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült találnom... De sajnos nem is fog beleférni az időmbe,szóval mindegy. Azért mindenkinek köszi,mentek a zöld kezek.
2013. aug. 31. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!