Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van értelme...

DNY kérdése:

Szerintetek van értelme elkezdeni asztaliteniszezni 15 évesen, és hogyan tudnám magam jobban formába hozni?

Figyelt kérdés
Köszönök előre is minden választ!
2013. aug. 2. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van!Tehetséggel ,jó képeséggel,szorgalommal még sokra is viheted!Ha elfogadható szinten tudsz már játszani akkor egészen más a játék élménye!Én 28 voltam amikor elkezdtem és most 12 év után a megyében valamivel több mint 50%-os vagyok!Persze ez nekem hobbi és jó ha hetente egyszer tudok játszani!Persze hasonló szintű partner sem árt akivel felhozzátok egymást!A bolti ütőkkel nem fogsz tanulni semmit,ezzel kapcsolatban kérd ki tapasztaltab játékosok véleményét!

[link]

2013. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! :)
2013. aug. 3. 15:22
 3/3 anonim válasza:

Az attól függ, hogy mit szeretnél ettől a sporttól. Ha csak amatőr szinten szeretnéd űzni akkor akármikor el lehet kezdeni. Ha profi játékos szeretnél lenni akkor lekéstél egy 5-8 évvel.

A formába hozás pedig attól függ milyen lehetőségeid vannak, és kikkel, mennyit edzel.

2013. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!