Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Volna valakinek kedve ping...

Volna valakinek kedve ping pongozni velem Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudok ping pongozni amolyan nagyon hobbi szinten, de azokhoz képest akik versenyszerűen asztaliteniszeznek, nyilván béna vagyok, viszont mentségemre legyen mondva, szeretek játszani és hihetetlenül lelkes vagyok :D Szóval, ha netán volna kedved pötyögni velem, írj légyszi, légyszi, légyszi!

2013. aug. 12. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

egy ilyen kérés előtt azért nem ártana némi kiinduló pont:).

hol vagy helyileg az országban,nemed,életkorod?

2013. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 g12laller ***** válasza:

Szia, én nagyon szívesen játszanék, de az elöttem szólóval viszonylag egyetértek...a nem és a kor nem annyira lényeges de hogy hol laksz vagy hogy hol tudnánk játszani az annál inkább, mer azért Bp. is elég nagy :)

De ha nem laksz olyan vészesen messze és meg tudunk egyezni hogy hol akkor sztem lehet rólla szó.

Ha többen is lennénk az sem lenne rosz. :)

2013. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha még aktuális, akkor én szívesen :D
2022. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 g12laller ***** válasza:
a kérdezőnek nem tudom hogy aktuális e, de én szívesen játszanék, azóta sincs kivel sajnos.
2022. dec. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!