Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Naponta minimum 1,5-2órát...

Naponta minimum 1,5-2órát foglalkozok a focival: dekázni próbálok, cseleket, labdakezelés, rúgások. Ennek lesz valami eredménye elsősorban a focitudásomban, technikámban másodszor pedig az alakomon?

Figyelt kérdés
Ja és mégvalami. Régebben tudtam magasan pontosat adni. De mostmár magasat se tudok adni, nemtudom mi miatt. Tudom alá kell nyúlni, de nemmegy. Valami videó vagy képekre kérnék ehhez linket légyszi? Kösz.
2009. okt. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
YouTube-n rengeteg videót találsz focival kapcsolatban. Főleg ilyen dekázásokkal, trükkökkel kapcsolatban.
2009. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja. ezt tudom,szoktam is nézni de ez hogy jön ide? nem dekavideót kértem, hanem rúgótechnikához kéne.
2009. okt. 28. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
A tehetséget nem lehet pótolni semmivel. Ne haragudj, de a leírtakból nekem az látszik, hogy te szeretnéd csinálni, de semmi theetséged sincsen hozzá. Inkább válts sportot, mielőtt csalódsz magadban, hidd el, megéri! Én is így voltam ezzel fiatal koromban. Akartam, de nem ment. Ahol meg videókra van szükség, ott gond van. Ha focista akarsz lenni, annak a véredben kéne lennie.
2009. okt. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Mi az hogy a tehetséget nem lehet pótolni semmivel?

Szorgalommal simán kiküszöbölhető a hátrány.

Hiába van tehetséged ha egy lusta f@sz vagy, de lehet hogy nincs tehetséged de minden nap gyakorolsz akkor lehagyod a tehetségeseket is.

2009. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A térded inkább feIfeIe húzd mint eIőre. GyakoroId és tuti Iesz hatása
2009. nov. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Focista sose leszel, ha nem edzővel, egyesületben készülsz. A focitudásod is attól fog javulni, ha csapatban játszol, akár abszolút sörfoci-szinten. A cseleket, labdakezelést szerintem nem nagyon lehet egyedül gyakorolni, de a gyakorlás segíthet pl. a rúgótechnikádon, de az elvégzendő gyakorlatokat célszerű egy edzővel megbeszélned. Ha egy szakember megnézi, hogy pl. hogy rúgsz, meg tudja mondani, mit csinálsz rosszul, és mit kell gyakorolnod. Az hülyeség, hogy ez tehetség kérdése, Messi, Beckham is órákon át gyakorolja napi szinten pl. a szabadrúgást, pedig tehetségnek nincsenek híján...
2009. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!