Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mivel ragadhat jobban a...

Marki2000 kérdése:

Mivel ragadhat jobban a cipőm? (kézilabda)

Figyelt kérdés

Új cipőt veszek kézire,pontosabban ezt: [link]

Az lenne a kérdésem,hogy tehetek az ellen valamit,hogy ne kopjon el a cipő talpa?Tehát hogy később ne csússzon annyira?És hallottam még egy olyan módszert,hogy leokoplasztot tesznek a cipő talpára,azt hogy tudnám megoldani?

(Waxot nem teszek a talpára,1:tönkretette a cipőm,2:az edző adja a waxot,nincs pofám mé a cipőmre is tenni :S)



2013. aug. 21. 15:40
 1/8 anonim válasza:
Sajnos ez egy idő után elkerülhetetlen, új cipőt kell venni. Waxot ne rakj a talpára mert 15 perc alatt beporosodik, és jobban fog csúszni mint azelőtt. Leukoplastot személyesen én azért rakok a cipőre, hogy ha túl sok a wax akkor arra kenjem, és ne a cipő legyen retkes.
2013. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. aug. 21. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
mi azt szoktuk hogy meccsre viszünk egy rongyot amit bevizezünk és ha valakine nagyon csúszik a cipője akkor le szoktuk rajta húzni :D
2013. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 21. 18:04
 5/8 anonim válasza:

Szia! Ezt nehogy megvedd kézire! Ez futócipő, kopás ellen kifejlesztett talppal! Remélem időben szóltam... :/

Ajánlom inkább az Asics GEL sorozatot pl.: Blast 4, Task, Beyond, Domain...

Ezek teremcipők, csúszás elleni, nyomot nem hagyó talppal.

Vagy az Adidas Stabil sorozatból ajánlok még, de ott van a Mizuno Wave sorozat, és Salming, ezek a gyártók készítik a legjobb teremcipőket kézire...

Remélem, időben szóltam... :/

2013. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amúgy a leukót úgy szokták, hogy ráteszik a cipő középtalpára vagy hátuljára, és tesznek rá waxot, így nem lesz waxos a cipőjük és nem kell kimenni a pálya szélére waxért (lényegében ezen tárolják a waxot). :)
2013. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
illetve ezt megéri?: [link]
2013. aug. 26. 13:48
 8/8 anonim válasza:

Szia! A tegnapi kommentelő vagyok...

Ezt a cipőt tapasztalataim alapján kapuscipőnek tudom mondani.

Bocsi az offért, de voltam kint az idei junior Vébén, és csak kapusokon láttam ilyent, de fura is volt, mert mindenki a 30000-be kerülő Gel-Senseiekben meg Stabilokban feszített, de a kapusok meg csak ebben. Ennek véleményem szerint az az oka, hogy kapusként nincs szükség olyan csillapításra, mint egy mezőnyjátékos esetében, viszont tapadásra igen. Ha kapus vagy, vedd meg nyugodtan, jól fog szolgálni akár 2 évig is. Ha mezőnyben játszol, akkor inkább olyan cipőt vegyél, amiben van zselés csillapítás, így kevésbé terheli az izületeidet a sok futás.

2013. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!