Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15 éves fiú vagyok (1998-ban...

15 éves fiú vagyok (1998-ban születtem) két és fél éve kosarazom el szeretném kezdeni komolyabb szinten és nem tudom, hogy hova járhatnék? Ha tudtok olyan egyesületet ahova felvennének írjatok légyszíves!

Figyelt kérdés
Lehetőleg Budaörsön Törökbálinton és Budapest Budaörshöz közelebb eső részén. (már próbáltam keresgélni a neten de nem igazán láttam olyan helyet ahova felvennének ilyen kosár tudással) ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT :)

2013. szept. 2. 20:29
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom,hogy ide felvennének-e,de ha pesti vagy,akkor pesti csapatok közül ezek a legerősebbek:MAFC,Honvéd,Vasas,Óbudai Kaszások.Ha vidékre akarsz menni:Szolnok,Szombathely,ASE,Székesfehérvár,PVSK,Körmend,Kaposvár.Meg talán Kecskemét és Sopron.Nem tudom hogy felvennének-e valamelyik csapathoz,de ezek közül vmelyikhez biztosan.
2013. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
TF Budapest?Budafok KK?Kőbányai Darazsak?(Mellesleg Törökbálinton is van kosárlabdacsapat,ha jól tudom NBII-es.)Meg ugye a már felsorolt,erősebbek egyesületek:MAFC,Budapest Honvéd,Vasas Akadémia,Óbudai Kaszások.
2013. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mafc
2013. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
MTK Törökbálint?
2013. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Radobasket.Vagy Érdiek,vagy Budaörsiek,nem tudom: [link]
2013. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!