Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a különbség a focilabdák közt?

Mi a különbség a focilabdák közt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 09:39
 1/7 anonim válasza:
100%
egyik bör màsik mübör,szine,nem is tudom,ez attol függ hogy hol gyàrtottàk.minden gyàrto különbözö modszerrel csinàlja.ehhez szakértöt keress fel!
2008. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Alapvető különbség nincs. A nagyobb mérkőzéseknél azonban igen is szigorú szabályok vannak a labdát illetően. Fontos például h milyen a súlya, gyakran még a szín is szabályozott. De ha csak a "hétköznapi labdákat" nézzük akkor különböző színűek, anyagúak( bőr, műbőr.
2008. júl. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igenis lehet alapvető különbség a labdák között.Aki nem hiszi,kérdezzen meg egy kapust.Volt már "probléma" is ebből.Már nem emlékszek,hogy melyik,de vmelyik nagyobb rendezvényen(eb vagy vb) nagyon szidták a labdát a hálóőrök.Egész másképp tud repülni némelyik labda,mint a többi.Hogy miért azt nem igazán tudom.És nem csak attól függ,hogy milyen minőségű.
2008. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a minőségbeli különbség óriási lehet, például hivatalos FIFA eseményen, azaz lehet bármilyen meccs, magyar bajnoki, kupa, ligakupa, EB, VB, bármi, FIFA által engedélyezettnek kell lennie.. hogy a kérdésedre is válaszoljak, alapvető különbség lehet a minőségi labdák közt is, a súly, a külső borítás. stb....


egy focista...

2009. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Méret,Súly...Mert ugye 3-as,4-es,5-ös(átlagos) méretek vannak.Meg a súly, egy csomó egyesületnél már 4-5 évesen bőrlabdával edzenek és ott direkt "Junior Weight" labdákkal játszanak amik sokka könnyebbek.Jó persze még szín blabla.De a legfontossab hogy milyen talajra való...Pl.:Fű,Beton,Salak.Mert nem rég egy bazi drága adidas füves labdát bevittem suliba salakra...2 órát játszottunk vele és dobhattam ki:(Szal nagyon kell rá figyelni...És ha valaki még nem olyan profi nem kell több tízezreket kidobni egy labdára.Persze a Freestlye már megint más...Nah de azt már nem ide...:D
2009. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
rengeteg különdbés van a legegyszerűbb labdák közt, kézzel vagy géppel varrott, hány darabból lett összevarrva, milyen a klüső borítása, sőt én nem tapasztaltam még de álíltólag a blső is lehet különböző. lehet a súlya mérete mint korábban mondták, és ezeknek egyvele nagyon különböző módon befolyásolják a labdát. igen volt egy labda, asszem (nem tuti9 a 2006os vb labda, mert nagyon szitált, de olyan is van ami egyszerűen nem tudm mért de máshogyan eragál mint kellene, pl máshogyan csavarodik kevésbeé vagy jobban mint kellene, és egyebek. a szín én tudtommal csak havas időszakban meghatározott, milve akkor fehér labda nem túl optimális:)
2009. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
méret(pl 4-es,5-ös),anyag(bőr,műbőr),fajta(nike,adidas,diadora stb....)egy rendes focilabda 5-ös méretű
2010. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!