Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az egymillió forintos kérdés!...

Az egymillió forintos kérdés! Miért utálja egymást az Újpest, és a Fradi? :D

Figyelt kérdés

Nekem van egy elméletem. Nem olvastam sehol, csak én végig gondoltam, szóval itt lehet dicsérni, illetve leszidni érte. Ha esetleg azonosságot mutat valamivel a smitpálozást előre is kikérem magamnak :D

Tehát a Fradi ugye főképp a munkásosztálybeliekre támaszkodott, azoknak a csapata volt anno/most. Bármennyire is tagadják, de kétkezi munkásból mindig elég sok volt, és még most is sok van.

A Dózsa, az már más kérdés. Az a csapat a rendőröké volt. Most tegyük a kezünket a szívünkre és mondjuk ki nyíltan: Senki sem szereti a rendőröket!

Hacsak nem maguk is azok, vagy haver, vagy rokoni kapcsolat van. (FONTOS! Nem minden rendőr hülye. Én is ismerek nem egy rendes jó fej rendőrt. Ugyanakkor vannak azok a rendőrviccek, amiknek mint tudjuk a fele igaz...)

Szóval manapság a rendőri munka kimerül a traffipaxozásban illetve a közlekedési bírságolásban, ami arra irányul, hogy 0 befektetett erővel lenyúljuk a kétkezi munkások vérrel és izzadsággal megkeresett pénzét.

Nekem ez az elméletem, hogy ezért nem csípik sokan az Újpestet, mert hát a vasutast is ugyanúgy megbírságolhatja (Loki)

Szóval ez az elméletem, és véleményt kérnék. :)

FONTOS! Lehet ellenvéleményed, és ugyanúgy megy rá a zöld pacsi, egészen addig, amíg emberszabásúhoz méltóan fogalmazod meg a mondandódat!



2013. szept. 4. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

The soccer tribe - Desmond Morris


ez leírja

2013. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

majdnem kitaláltad.


a fradi mindigis egy patrióta, nagy magyarságtudattal, nemzeti önérzettel megáldott csapat volt.


a dózsa meg a belügyes (rendőr) csapat. a komcsi időkben az elnyomás egyik eszköze a rendőrség volt. innen az ellenségeskedés. nyilván a magyarságtudatot éltető, képviselő csapat és az elnyomó rendszer csapatának szurkolói utálják egymást, mint a szart.

2013. szept. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!