Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudnék amerikai foci...

Speed-L kérdése:

Hol tudnék amerikai foci edzésre járni totál kezdőként?

Figyelt kérdés

Mivel Debreceni vagyok a Gladiátoroknál gondolkoztam,de mivel teljesen kezdő vagyok ezért előtte fel kéne szednem némi tapasztalatot gondolom,hogy ne úgy menjek oda jelentkezni,hogy semmit nem tudok :D

Debrecenben csak ott lehet amerikai foci edzésre járni és egyáltalán felvennének így kezdőként?



2013. szept. 7. 17:04
 1/2 ask 85 válasza:

Szerintem igen,általában mindenhová keresnek új jelentkezőket,legalább is Budapesten úgy láttam,mertz engem is érdekel,és full kezdő ként nyugodtan lehet menni,aztán majd ott kitaláljátok az edzőkkel,h milyen poszton tudnál játszani,stb.:

odavágós sport,ha nem parázol akkor nyomjad,de majd meglátod...

2013. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajrá, szerintem is vágj bele.

Haverral mi is most kezdtünk bele, jó kis sport. Első edzésre csak megmondták hova menjünk, alapokat elmondták és külön posztra megfelelően gyakoroltunk, igaz még felszerelés nélkül.

2013. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!