Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek az ellen hogy...

Pál tiha kérdése:

Mit tegyek az ellen hogy meccseim közbe ne izgujjak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok helyi focicsapatban vagyok benne. elég jol megy a foci tudok is hátvédnek jáccom ott szeretek jáccani. Nemrégiben felvettek a helyi nagycsapatba, volt már egy mecccs amin feltettek de olyan fura volt minden. gyors játék meg minden s én izgultam persze nem figyeltem a játékra nem gondolkoztam sokat hibáztam s ezért leis vettek a pályárol. mit tudnék tenni az ellen h ez többet ne fordujon elő és ne izgujjak ha jáccok majd??
2013. szept. 8. 13:04
 1/2 anonim válasza:
Te csak a védekezésre koncentrálj ha védőt játszol, ha hozzád kerül a labda rúgd jól előre hamar ha letámadnak, ha nem támadnak la akkor passzold le a középpályásnak ő majd tudja a továbbiakat, ne sokat dajkáld a labdát mert hamar elveszítheted, igyekezz gyorsan gondolkozni hogy mit fogsz tenni, és ne hezitálj tedd hamar. Ha tudod, hogy, mit akarsz a labdával és nem tanácstalankosz akkor magabiztos leszel és nem fogsz izgulni. Tud, hogy mit akarsz csinálni ha nálad van a labda, és tedd minél gyorsabban és pontosabban. Szerintem ez segíthet legyőzni az izgalmakat.
2013. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thirtyseven válasza:

Ahhoz, hogy ne izgulj az önbizalmad növelésére van szükség, melyet legegyszerűbb módon, mint ahogy az elnevezés is utal rá önmagadból nyerhetsz.


Ennek természetes és erőfeszítés mentes eszköze a Transzcendentális Meditáció technikájának gyakorlása.


A technika gyakorlása az önbizalom növelésén túl kedvező hatással van az állóképességre, a dinamizmusra, valamint a szellemi és fizikai teljesítőképességre egyaránt.


Ezt a tényt nemcsak egyéneknél, de konkrét focicsapatok esetében is igazolták már.

2013. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!