Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a legjobb kevin durant,...

Ki a legjobb kevin durant, derrick rose carmelo anthony vagy lebron james vagy dwayne wade?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen,LeBron James!

Gondolj bele!

Ő a legsokoldalúbb játékos 2003 óta!

Gyakorlatilag 20-30 pont közötti játékos,de nem ijed meg,akkor sem,ha lepattanókat kell szedni vagy aszisztokat osztogatni!

Néha blokkol is.

Számtalan tripla-duplát is elért már!

Ráadásul centeren kívül bármit 4 posztot tud játszani!

Kiscsatárnak,bedobónak szuper,irányítónak és erőcsatárként sem elveszett.

Durant és Anthony inkább point scorerek,míg Rose igazi point guard,tehát,a gólpasszok mellett igazi pontdobó is.

Wade pedig,egy durván fineszes játékos.

Szóval,mindenképpen James a legjobb!

Amerikában csak James Királynak becézik.

2013. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 aki2014 válasza:

Mindegyikük jó, de az én kedvencem akkor is Amar'e Stoudemire :D Nem rosszindulatból, de azt üzenem az előttem

válaszolónak, hogy amiket felsorolt, hogy miket szokott csinálni, azokat ki nem tudja meg csinálni az NBA-ből?

2013. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj,aki!

Nem akartam jobban belemenni a témába!

Nem hiszem,hogy sokan itt,arra kíváncsiak,hogy melyik évben ki hány lepattanót szedett pl.

De,ha te egy kicsit is ismered az NBA-t,akkor tudnod kellene,hogy igazam van!

Az,hogy mindenki megtudja,ezeket csinálni?!

Ne nevettess már!:D

A legtöbb NBA playa csak 1 max.2 dologban jó!

Ez tény!

A jelenlegi NBA-ben jó 20% csak töltelék,50% átlagos tudású,20% sztár státuszban van,kb.10% szupersztár!

Kevés az olyan játékos,aki 3-4,netán 5 mutatóban oda tudja pakolni magát!

Ilyen,James!

Nem tudnék még 5 playert mondani,aki felérne Jameshez!

2013. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az utolsónak igaza van. Igaz én oklahomás vagyok,de Lebront is nagyon birom. Habár én még megemliteném Paul George-t is,ő sem piskóta :)
2014. jan. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
King James a legjobb...egyedul Kd vetekedhet vele a felsoroltak kozul
2014. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés maga rossz, mert hát ki miben a legjobb. James egy kigyúrt barom, aki nagyon jól tud dobni és baromi atletikus. Ebből adódóan megfogni is rettenetesen nehéz, illetve dobni sem szabad hagyni, mert kint is hatékony, tehát magyarul egy ízig-vérig erőcsatár. Abszolút neki találták ki ezt a posztot.

Ellenben Durant (vagy Anthony) egy nagyon jó dobójátékos (szerintem jobb mint James) viszont a fizikuma miatt a büdös életben sem fogja azokat megcsinálni, mint James a gyűrűhöz jutásnál. Illetve nem is erőcsatárnak való, tehát nem is értem, hogy hasonlíthatnánk őket össze. Durant a hosszú kezei és a magassága miatt ha formában van szinte bármilyen védőjátékost átdob a ligában, amitől mindig leesik az ember álla, de soha nem fog átmenni három védőn.

De ezek mellett, aki sok NBA meccset néz, az azért láthatja, hogy James nem egy labdazsonglőr. Maradjunk annyiban, hogy láb alatt átveszi ha kell, meg sarkaz, lefordul betörésnél és kb ki is merült a repertoár, de mivel 110 kiló tiszta izom, így nem is igazán van szüksége többre. Ezzel szemben viszont, ha megnézed mondjuk Wade játékát (de itt meg említhetném Kyrie Irving, Lance Stephenson, Nate Robinson, Monta Ellis és még néhány játékos nevét), hiába nem olyan eredményes összesítésben mint James, szerintem fényévekkel jobb kosárlabdázó, mint LeBron. Mert a kosárlabda szerintem sokkal inkább a labdavezetés és a dobás művészete, nem pedig az hogy a labdát pumpálva végigmegyek, mint a tank.

Érdemes ezt az Irving videót megnézni, ilyen egy igazi kosárlabdázó, ugyanúgy bemegy 2-3 védőn, mint a James, de mégis ezerszer szebb ez a fajta játékstílus:

http://www.youtube.com/watch?v=XWXbfpoaLSg

2014. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érdekes, hogy Parker nevét senki sem említi, pedig.......
2014. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!