Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A jelenlegi FC Barcelona-ból...

A jelenlegi FC Barcelona-ból ki spanyol és ki katalán?

Figyelt kérdés

A Barcelona spanyol állampolgárságú játékosai közül lehet tudni, hogy ki az aki spanyol nemzetiségű is és ki katalán?


Egyáltalán van köztük spanyol, vagy csak az van, hogy van ez?



2013. szept. 23. 04:05
 1/6 anonim ***** válasza:

puyol, piké, bartra, alba, montoya, xavi, buszkecc, tello, fabre, cuenca + bojan is az volt


És tuti kihagytam valakit/valakiket még...

2013. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akiket felsoroltam azok katalánok.
2013. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
"Buszkecc"!!! Ez azért már nem semmi!!!!!!
2013. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne kötekedj! Tök mindegy, hogy írta a neveket a lényeg, hogy hasznos választ adott a kérdésemre, míg te a kötekedő hozzászólásoddal csak szemeteled az oldalt.


Első kommentelő:

Köszönöm a választ, de ezt honnan lehet így tudni? Úgy értem pl. Bojan szerb apától és spanyol anyától származik ő akkor, hogy lett katalán? (Csak annak vallja magát, de nem az, nem?)


Iniesta ezek szerint spanyol?

2013. szept. 24. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Bojan Katalóniában született, ezért katalán

Iniesta pedig tényleg spanyol

egyébként az az első válaszoló kihagyott egy-két nevet, én úgy tudom hogy ők katalánok:

Valdes, Montoya, Piqué, Fabregas, Puyol, Xavi, Bartra, Busquets, Alba, Tello, Cuenca, Sergi Roberto.

Tehát a jelenlegi 25 fős keretből 12-en katalánok.

2013. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezt honnan lehet tudni?

Utána nézel, hogy ki született Katalóniában és aki ott született, akkor az már egyből katalán? Mert mondjuk pl. Romániában nem így működik, szerintem többek között a székelyek ezt a gondolatmenetet nem díjaznák túlságosan. :)

(Nem akarom a beszélgetést ebbe az irányba vinni, csak egy példát mondtam)

2013. okt. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!