Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki tudná ismertetni nekem...

Valaki tudná ismertetni nekem az Amerikai Foci szabályait?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok,minden apró szabályokra,zászlókra,a játékosok posztjainak szerepére és a poszt nevére is :) A sport 1-en és 2-n valamint a Digisport 1-2-n 2-3 napja már követem az amerikai focit,eddig nem nagyon tettem,mert utáltam :D De most valahogy megszerettem és a hajnalban közvetített élő meccsekre az ébresztőt beállítom :) A yardokról is szeretnék mindent megtudni!!!! A válaszokat előre is köszönöm!!!!! Annyit már az NFL PC játékokból annyit sikerült megtudnom hogy az Interception az a labdaszerzés!! Többet nem tudok :D :P

2013. szept. 23. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ismertetni elég hosszú lenne az összes szabályt, főleg így, hogy szinte semmit nem tudsz még a sportról.


Itt van ár oldal kezdésnek, a többi meg majd jön idővel ahogy több meccset nézel.

[link]

[link]

[link]


Annyit még jegyezz meg, hogy az NFL és az egyetemi liga szabályai között is van eltérés.

Ha valamit nem értesz így sem, akkor nyugodtan kérdezd meg. Könnyebb egy-egy adott szabály elmagyarázni mint az összeset. :)

2013. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!