Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kik szerepelnének minden idők...

Kik szerepelnének minden idők legjobb magyar válogatottjában szerinted?

Figyelt kérdés
Mostaniak közül beférne valaki? Ki lenne a szöv.kap.?

2013. szept. 26. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
még csk-nak se férnének be
2013. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
80%

Jó kérdés. Nehéz megítélni a 10-es, 20-as, 30-as évek nagyjainak valós tudását, illetve azt, hogy egy mai csapatban mit tudnának alkotni. De ha tudásukat az adott kor elvárásaihoz, ellenfeleihez igazítjuk, akkor a mostaniak aligha férnének be bármilyen posztra - talán a kaput kivéve, de ott is nagy volna a verseny.

A szövetségi kapitányi poszttal ugyanez a helyzet, régen egészen más taktikai hadrendek és körülmények voltak (pl. többet készülhettek együtt, többen és többet játszottak együtt klubcsapatokban a játékosok, stb.), de talán Sebes Gusztávot választanám.

2013. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem ezt nagyon nehéz megítélni. Nyilván az Aranycsapat futbalistái AZON KÖRÜLMÉNYEK között nevezhetőek sztárnak. És szerintem a mostani foci nem olyan mint akkor.

Teljesen más a játékosok hozzáállása a futballhoz. Így azt mondom, hogy Puskást nem lehet összehasonlítani Dzsudzsákkal. Erre a kérdésre nincs tökéletes válasz. Hisz például (pl) Gerát 22 vagy 31 évesen vesszük?

2013. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-szer jutottunk világbajnokság dontobe, ezért ha az akkori kor elvárásait tekintjuk akkor ennek a két keretnek a keveréke.Én edzonek a mostani Horváth Ferencet tenném.
2013. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy ahogy van az Aranycsapat.
2014. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranycsapat, + még néhányan, pl Kubala, Schlosser, Albert Flórián
2017. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!