Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Devecsery ezt a "szerencsétlen...

Devecsery ezt a "szerencsétlen" golt hogyan tudta összehozni?

Figyelt kérdés

Segítsetek már. Én nem vagyok nagy fociszakértő, de ilyen öngólt sohasem csinálnék. Mit akart csinálni amit elrontott a szegény magyar védő?


Itt [link] 6:40-nél gyakorlatilag egy keresztlabdát, miután elhagyta a kapunkat oldalról Devecsery befejelte a kapunkba.


Barátommal vitáztunk hosszasan ezen és még most sem tudjuk mit rontott el a védőnk.


1 - Szerintem az utána érkező holland elől akarta elfejelni és annyi technikai érzéke sem volt, hogy lekezelje így nem el a kaputól, hanem vagy ki akarta fejelni vagy a kapusnak akarta. Szerintem nem akart szögletet és a kapusnak sem akarta fejelni mert az hazadás, ha jól tudom ? Vagy nem bízott benne ha testére fejeli elkapja-e, így gyakorlatilag pont a biztonságos középhelyre fejelte, ahol biztos nem megy ki és nem védi a kapus sem


2 - Barátom szerint nagyon gólt akartak szerezni és annyira akarták, hogy a magyar bajnokikhoz képest nagy iramban elnézte a kaput, azt hitte a holland kapu.


Mi lehet a valóság? Hogyan lehetne elkerülniük ezt a focistáknak?


2013. okt. 12. 16:38
 1/5 anonim válasza:

1- Szerintem is haza akarta adni kapusnak, mert elég "lágy" fejes volt, és nem hazaadás mivel fejjel ill. mellel hazaadni szabályos.


2- Már megbocsájts, de ez úgy hülyeség ahogy van.:D

Ha kapsz egy dolgozatot ami miatt nagyon izgulsz, akkor a nyomás miatt te osztályzod le a tanár helyett?:D

2013. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejjel haza lehet adni.
2013. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=3TpVbkYUNm4


Szerinted ezt hogy lehet összehozni? :D

2013. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" - Ádám! Adom haza!

- Tök fsza vagy, Szilárd, de pár méterrel arrébb tartózkodom..."


http://www.youtube.com/watch?v=klL99Z-exiA

2013. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
A valóság az, hogy nem árt, ha a játékos tud focizni, de erről szerintem felesleges lenne a tegnapi után bármiben is vitatkozni.
2013. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!