Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnak tippmixelni 18...

Hogyan tudnak tippmixelni 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Látom ahogy sok ismerősöm kiírja facebookra, hogy nyert tippmixen, meg, hogy mire fog fogadni. De csak 14, 15, 16 évesek. Úgy tudom 18 év alatt semmilyen szerencsejáték nem legális (nekem a 200 forintos sorsjegyet se adták ki). Akkor mégis, hogyan lehet játszani? Előre is köszi! 14f

2013. okt. 14. 17:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
sehogy..gondolom apuci anyuci nevében beszélnek
2013. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem anyuci meg apuci nevében beszélnek, a 18-as korhatárt elég lazán kezelik. Én nem 'tippszmixelek', de több haverom igen, és tőlük tudom, hogy a legtöbb helyen tesznek rá, hogy nagykorú vagy-e, simán engednek játszani. Hogy ez jó dolog-e azt nem tudom, tény hogy lehet vele nyerni elég rendesen, de hogyha valaki anélkül játszik, hogy képben lenne, akkor hosszútávon szinte biztosan veszteséges lesz, épp ez a jó a Szerencsejáték Zrt-nek. 17/f
2013. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
csak az a bibi hogyha nyernek(nagyobbat) szinte kizárt hogy megkapják a nyereményt..
2013. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Én azt csinálom, hogy megkérem édesanyámat, hogy hozzon haza szelvényt, a neten megnézem a meccseket, kitöltöm, odaadom a pénzt (vagy van, hogy ő fizeti), és feladja.

Bár ezzel a módszerrel nem az összes pénz a tiéd (értelemszerűen), mi 50-50%-ban osztozunk.

2013. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Jó arc anyukàd ha te fizeted lenyulja a nyeresèg felét...
2013. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor feladod akkor 10-ből 9-szer akkor is kiadják ha a pultig nem érsz fel. Ha meg mégse általában mindig van valaki bent 18+as, aki vagy önként megveszi neked (velem sokszor előfordult) vagy megkéred rá. Plusz majdnem minden fiatalkorúnak van fals személyije, diákja. Inkább az a cinkes ha nyersz, akkor mindig megnéznek maguknak, idegenre meg sanszos rábízni hogy kérje ki neked...
2013. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Érdekes van egy 16 éves tök alacsony, nyüzüge osztálytársam és szinte naponta jár tippmixelni.
2013. okt. 14. 19:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, mint mondtam feladásnál nem igazán érdekli a boltosokat a korhatár, mert fizetsz, ő meg hülye lenne nem el fogadni. De ha nyersz is, akkor viszont szinte mindig elkérik.
2013. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na megkérdeztem az egyik tippmixelő 15 éves osztálytársamat, azt mondta kisebb városokban szjnte mindig kiadják a postán, és a nyereményt is kérdezés nélkül odaadják. Pedig nem néz ki 18-nak.
2013. okt. 15. 19:08
 10/15 anonim válasza:
aham és mennyit nyer 500 forintot?
2013. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!