Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Andorrára vagy...

Szerintetek Andorrára vagy Magyarországra tegyek a tippmixen?

Figyelt kérdés
Hy! Most már csak azért is nyerni akarok valamilyen formában magyarországgal (vagy a bénázásával vagy az ellenkezőjével). Ugye tudjuk, hogy nem teljesít túl fényesen a magyar válogatott (hollandia, románia...), elvileg andorrát gyengébb csapatnak mondják de ezek után már nem lehet tudni. Szerintetek melyikre érdemesebb fogadni? Köszi!

2013. okt. 14. 21:22
1 2
 1/12 schocko ***** válasza:
De el van mindenki...a hollandoktól minden csapat fél, még a németek is...ez most így volt...Andorra egy kis falu...
2013. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó erősek a hollandok de pl Devecseri öngólja rádásul fejelése lássuk be nem a hollandok erőssége miatt volt. De mi van a románokkal azoktól is kikaptunk pedig az nem egy hollandia. Egerváry poénból mondott le? De nem ez a lényeg. Gyenge a csapat és kész, na kire fogadjak?
2013. okt. 14. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a lelkiismereted engedi, akkor próbálj nyerészkedni a hazádat képviselő játékosok felsülésén. De ha az eszedre hallgatsz is, a magyarokra tégy. Andorra egy miniállam. Csodálkoznék, ha 6-7 gól alatt megúsznák.
2013. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor a magyarokra teszek de nem sokat.
2013. okt. 14. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:

nem sokat? akkor mennyit?

megteszed 300-zal és nyersz 5 forintot?

én drukkolok :D

2013. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Magyarország ez egyértelmű!! Nem azért írom, mert hazámnak szurkolok, hanem mert Magyarország jobb náluk. Hollandok azok erősek nem csodálkozok, hogy kikaptak magyarok.
2013. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én azért is Andorrát teszem meg. :D Ha vesztek, párszáz forintom vész kárba. Ha nyerek? Meglesz a havi zsebpénzem. :D
2013. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most azért van megrendülve az egész, mert 8at kaptunk. Pedig a 4-5 gól alapból benne volt a levegőben. Mindig benne van és nem csak nekünk, hanem a világ országai 95%ának.. Hollandia ellen. Az nem Olaszország, hogy egy két góllal nyerik a meccset. Megtömik mint annak a rendje az ellenfelet.

A Román bukta mint itthon, mint idegenben nevetséges volt. Itthon szerencsétlenség, odakint meg fejetlenség. Na de Andorra.. Szerintem is kapnak vagy 5 gólt.

2013. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mind-mind* mint-mint
2013. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nyertes1000 válasza:
0%
én soha nem tennék a magyarok ellen :,( én minden meccsen bízók abba és tudom hogy nyerni fognak legyen az ellenfél Brazília, Spanyolok stb, és hiszem hogy 1-2 év múlva ott leszünk mert már egy Kokoval, kleinheisler, Gyúrcsóval, Juhászal, és egy új edzővel menni fog remek ifjú emberek vannak akik szeretnének be kerülni bárki bármit mond még ha ki is kapnánk (ami lehetetlen) én aszt mondom hogy még ott leszünk a potselejtezőn
2013. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!