Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Arsenál ma behúzza a Dortmund...

Arsenál ma behúzza a Dortmund ellen?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 12:27
 1/9 anonim válasza:

Kizart.

Remelem Lewy jatszik <3

2013. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég érdekes, hogy mióta BL döntőt játszott a Dortmund, azóta egyre több Dortmubos van. Öszitén, eddig egyet se láttam. Eygébként nem a papírforma jött ki, sajnálom az Arsenalt
2013. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Kedves 2. valaszolo, nagyon kerlek, ne altalanosits!

Biztos nem erdekel, de azert leirom, en speciel amiota az eszemet tudom, Dortmundos vagyok, ennek semmi koze a BL dontohoz, ez nalunk mar "csaladi hagyomany" egyebkent meg 18 eves lany vagyok szoval....

BTW, beszelhetunk papirformarol, de minek, nyert a jobb csapat, es kesz.

2013. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Szurkolóként" Teljesen jogos hogy a saját csapatod tartod a legjobbnak, de ne feledd hogy arról a dortmunról van szó amelyik kikapott a Napoli-tól. BL döntő ide vagy oda, mázlival jutottak addig, a real az utolsó 10 percbe 2 gólt is lőtt... Mindeg ynem veszekszek, főleg nem lányokkal. Egyébként a Bayern-t sem tartom a legjobbnak csakmert most megnyerték a BL-t meg minden szart..
2013. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szurkoló vagy, akkor gondolom a dortmundi köménymaggal jársz meccsre. Ha nem akkor egy egyszerű szimpatizáns, aki senkit sem érdekel.
2013. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bocsanat hogy valaszoltam a kerdesre, es valaki meg belemkotott. Bocs, tenyleg -.-
2013. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kötekedés volt, hanem helyreigazítás!
2013. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én szeretem az Arsenált de állandóan égnek tegnap is röhej volt a chelseavel pedig olyan szépen indultak...
2013. okt. 30. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
égnek? eszednél vagy? az hogy kikaptak a chelsea-től az nem jelent semmit. Kupa volt, a ligát még mindig vezetik, és én elégedett lennék ennyivel is, mivel semmit sem nyertek már 2004 óta. Nem kedvenc csapatom z Arsenal, de szipmpatikusak, és megérdemelnének már meignt valami kupát!
2013. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!