Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Videoton FC Wikipédia...

A Videoton FC Wikipédia szócikke miért ennyire katasztrofális? A vidisták miért nem hozzák rendbe a Vidi Wikipédia szócikkét?

Figyelt kérdés

A Videoton FC Wikipédia szócikke miért ennyire katasztrofális? Azt hittem a vidisták, illetve – főleg – a vidista ultrák oda vannak a csapatukért, olyan szinten, hogy bármit megtegyenek a hőn szeretett csapatukért. Ha a vidisták, főleg az ultrák szeretik a csapatukat akkor miért nem teszik rendbe a Wikipédia szócikkét a csapatukról?

Sok labdarúgó-csapatnak meg van írva rendesen a Wikipédia szócikke, amiket a csapatok szurkolói írtak meg. A Vidi szócikkére ég a 'katasztrofális állapot'-ot jelző sablon is van rakva. Miért nem tesznek ez ellen a vidisták? Csak úgy hagyják ezt? Más csapatok szurkolói pedig tudják rendezni ezt, de a vidisták...

[link]



2013. okt. 25. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy oda nem ér el viktorka keze!
2013. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen viktorka?
2013. okt. 25. 19:42
 3/4 MrPifta ***** válasza:
A wikipédiában az a nagyszerű, hogy te magad is szerkesztheted! Hajrá, kezdd el!
2013. okt. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkezdeném, csak én nem értek a Vidihez és nincs meg a kellő tudásom labdarúgás témában. Nem beszélve még aról sem, hogy nem vagyok visdista, ezért nincs is szakirodalmam a Vidiről.
2013. okt. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!