Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen pingpong ütőt vegyek?

Milyen pingpong ütőt vegyek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el komolyabban játszani, hetente min. 10 órát. Nincs még kialakult játékstílusom, de pörgetni szeretek. Ha szeretnék fejlődni, mennyire komoly ütőre lesz szükség?


Hogy érdemes ütőt vásárolni? Külön a fát és a két szoftot vagy egyben egy ütőt? Milyen márkákat ajánlotok?


2009. nov. 13. 23:56
 1/6 anonim válasza:
89%
Joola Python. Méret: 160g
2009. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az összes profik szinte maguk rakják össze az ütöt. Az én ütöm 35ezer forint volt,külön vettem a fát,és a két szoftot. Szoftba mindenképp a Butterfly-t ajánlanám, a fa része pedig egy jó minöségű Stiga márka lehetne. Ajánlom a meggyfából készültet,könnyü,és jó a tartóssága. Sok sikert :)
2009. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most egyik felén butterfly szoft van, úgy örököltem, csak már kifényesedett. Igazából azon érzem, hogy tényleg jó minőségű, de elég drágán jönne ki. A Donic 700-asról mi a véleményed? A márkáról, az ütő tulajdonságairól, esetleg tapasztalatod van-e? :)
2009. nov. 14. 13:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés: ha egyben veszek ütőt, akkor arról is le tudom szedni később a szoftot, hogy másikat tegyek rá?
2009. nov. 14. 13:14
 5/6 anonim válasza:
100%
A donic márka egy jó név az ütökben. Középkategóriás márkának számít,egy amatörnek,esetleg egy kezdö profinak tökéletes szerintem. Előbb utánaolvastam fórumokon,és azt írták róla,hogy nagyon jól lehet vele csavarni,és nagyon jó ütő. Ha nem akarok nagyon komolyan űzni a sportot,jó lenne neked,ha viszont már nagyon komolyan tolod akkor még mindig az elözö komimat tudom ajánlani. A másik kérdésedre válaszolva pedig attól függ,hogy milyen minőségű ragasztóval rakták rá. Nem ismerek olyan embert a klubból,aki leszedte volna az egészben vett ütőjéről a szoftot,szerintem nem véletlenül. Visszatérve egy kicsit,ha esetleg valamelyik oldalt többet használod (pl fonákot)akkor érdemes arra venni egy jó szoftot,és a másik felére egy kevésbé jobbat. Sokan ezekkel szoktak variálni. Remélem tudtam valamit segíteni :)
2009. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi az hogy, nagyon is sokat! :) Köszönöm a segítséget! :)
2009. nov. 14. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!