Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri a Bajnokok Ligáját...

Ki nyeri a Bajnokok Ligáját idén szerinted?

Figyelt kérdés

Én esélyesnek tartom a Realt, az Arsenalt, és talán a PSG megfogja lepni a nagyobbakat ezzel az Ibra-Cavani csatárpárossal. :)

Szerintetek?


2013. okt. 30. 23:17
 1/3 anonim válasza:

Arsenal szerintem nem nyer kivéve ha akkora makja van mint 2 éve a Chelsea nek


Ezt igazából nem lehet megmondani szerintem aki bekerül az elődöntőbe az vagyis azok közül bárki

Nálam a Bayern a legesélyesebb idén is de nem annyira mint tavaly

Akár olyan csapat is megnyerheti akinek a bajnokság nem megy viszont a bl-Ben minden összejön

2013. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Bayern és a Real a két top favorit. Előbbi azért meg még Guardiolával tartani fogják a lendületet, utóbbi pedig azért, mert Ancelotti nagyon össze fogja rakni év végéig ezt a csapatot, és amilyen nehezen kezdődött a szezon olyan jól fog végződni számukra. Majd figyeljétek meg. Barca szurkolóként mondom, a katalánokat nem tartom esélyesnek. Ha el is jutnak a 4-ig belefutnak megint egy zakóba a lassú védelem miatt. Ja és még ott van a Dortmund, aki még bejuthat az elődöntőbe, bár idén nehezebb lesz nekik. Az angolok sztem most sem fognak alkotni.
2013. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barca,Bayern,At.Madrid,Real,PSG.Ezek közül fogja megnyerni valamelyik.
2013. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!