Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » (Sziasztok) 13 éves vagyok,...

(Sziasztok) 13 éves vagyok, és Amerikai futballozni szeretnék, csak nem tudok mert az én városomban 13 éves kortól lehet. A tervem az lenne, hogy itthon gyakorlok és úgy szeretnék elmenni, hogy már valamit tudjak. Mit gyakorolják addig itthon?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj le ne várj 1 évet van aki 20 van aki 40 évesen jön le az edzésre. Minél előbb kezdesz el profi edzőkkel dolgozni annál jobb leszel 20 éves korodra!!! Felesleges várni 15 év alatt úgyse fogsz nagyon cuccban gyakorolni ( a legtöbb helyen azt is magadnak veszed meg, ezért amíg havonta kinőnéd nem is nagyon érdemes venni)


milyen poszton szándékozol játszani ?


13 évesen nem kell igazán edzened otthon mivel 15 évesen játszhatsz majd csak junior bajnokságban Magyarországon. De az erőnléti edzést kezd el 10-20-40 yardos sprintekkel azok a legfontosabbak, valamint cik-cakos sprinteket, medvejárást. A kéz erősítése is fontos főleg ha fal vagy a def oldalon akarsz játszani. Valami nehezet húzz magad után. mi például egy 300 kilós simító hengert huzigálunk edzésen.

2013. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valami bővebben érdekel írj privátot
2013. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!