Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ciki, ha meg tudom könnyezni...

Ciki, ha meg tudom könnyezni Puskás Ferenc halálát?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa ez így 20 éves férfiként?Nem csak azért mert ma van az évfordulója.Hatalmas tisztelője vagyok Öcsi bácsinak és az Aranycsapatnak.Mikor olvastam a róla megjelent könyveket, vagy a Puskás Hungary film végén is könnyeztem.Pedig nem vagyok érzelgős típus, nagyon régen sírtam utoljára.


A cikit NEM a szó szoros értelmében értem, csak kérdésben ez tűnt a leghasználhatóbb szónak (a félreértések végett).



2013. nov. 17. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki gondolom fáj hogy most ilyen xar a magyar foci. De azért nem is normális.
2013. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem az sem normális ha a titanic-ot könnyezi valaki.
2013. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem. Foci ügyben megengedett a sírás a férfiaknak is. Del Piero búcsúmeccsén 100+ kilós tagbaszakadt férfiak úgy bömböltek, mint a kisbabák, és inkább megható volt, mint ciki.

(Én Guardiolával vagyok úgy, hogy időnként random rámjön a sírás mert elment, na ez viszont már tényleg ciki xD De mentségemre, én nő vagyok)

2013. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!