Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek hogy újra sikeresen...

Mit tegyek hogy újra sikeresen focizzak?

Figyelt kérdés

Focizok és serdülőben játszok 15 éves vagyok, csatár vagyok, de mostanában kissé gyenge teljesítményt nyújtok, pedig a csapat kulcsembere vagyok és épp ezért az edzőm sokat vár el tőlem, ahogyan az természetes. Legutóbbi meccsen borzalmasan játszottam és végig ordibált nekem az egész meccsen... Azóta se találom a formám és edzésen is egyre több helyzetet kihagyok és ugyanúgy leszegi a fejem. Olyan mintha már b*szogatna és nem tudok koncentrálni mert ha egy rossz mozdulatot csinálok már szól hogy ez most mi volt? Nem érzem a biztatását. Ráadásul el is vette a kedvemet az edzéstől... Régen ezért hagytam abba mert belefáradtam, de most idén tavasszal újrakezdtem és nem akarok addig a szintig lesüllyedni mint akkor. Tudtok adni tanácsot

hogy ne legyek összezavart, ideges, tudjak koncentrálni, visszatérjen a kedvem és újra önmagam legyek? :)

Nagyon megköszönném! :)



2013. nov. 28. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nyilván túl sokat vár tőled.Én azt mondom, ne törődj vele, ne próbálj mindig megfelelni neki(edződnek)mert emiatt még nem szabad feladnod.Higgy magadban, gondolj mindig arra hogy ezerszer begyakoroltad már, most miért ne menne;)Legyél mindig magabiztos és soha ne add fel, elvégre még a legnagyobb sztárok is átestek egy ilyen korszakon, mikor nem tudtak megfelelni a túlzott elvárásoknak.Csak menj ki a pályára adj bele 110%-ot, aztán majd csak kikecmeregsz ebből a hullámvölgyből ;)


Ha még valamire szükséged van nyugodtan irj privit;)

2013. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

igen, a fejed tele van egy vággyal, hogy megfelelj az edződnek és amúgy mindenki és főleg saját elvárásaidnak is.

Ettől kell megszabadulni. de ez nem megy könnyen, ilyenkor van az, hogy görcsösen akarsz valamit. Ne akarj megfelelni senki elvárásainak, még magadnak sem. Ne legyenek elvárásaid. A teljesítmény benned van, de ezektől a zavaró gondolatoktól nem tudsz arra koncentrálni. Csak menj ki edzésre minden mindegy alapon, és szemlélő jelleggel mérd föl, hogy most vajon mire leszel képes. Szereted a focit, akkor leld benne örömöd, hiszen eddig is így jutottál el oda ahova most vissza vágysz. Ne érdekeljen, hogy mit mond az edző, mert látszik, hogy nem tudja mit kell ilyenkor mondani és csak noveli rajtad a terhet. Megint rá kell érezned a foci szépségére, amiért szerettél játaszani. Semmi értelme, ha nem szereted amit csinálsz.Lehet, hogy fejedbe szállt a dicsőség, és megijedtél, hogy most már hoznod kell a teljesítményt. De nem kell. Ha belegondolsz ettől rosszabb, hogy rugózol ezen a gondolaton és görcsölsz, ettől rosszabb nem lesz, úgyhogy csak élvezd a játékot kötöttségek nélkül.

2013. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsi hogy ilyen későn írok remélem látjátok ezt ugyanis elég későn reagálok válaszotokra na de mindegyis! Köszönöm a segítségeteket mostantól másképp látom a dolgokat, más szemmel! Igazatok van és megfogadom-e jó tanácsokat:) Köszönöm mégegyszer! :) BUÉK :)
2013. dec. 31. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!