Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A patent kötés mit jelent a...

Csacs075 kérdése:

A patent kötés mit jelent a tippmixben?

Figyelt kérdés

Tettem olyan fogadást,hogy "patent". 3 mérkőzésre fogadtam. Van egy ilyen szöveg: 7 darab fogadás megtételét jelenti 3 különböző sportesemény kimenetelére. A „Patent” 3 db önálló (egyes kötésű), 3 db kettes kötésű és 1 db hármas kötésű fogadást tartalmaz. Bármely kiválasztott kimenetel eltalálása esetén a fogadás már nyereményre jogosít.


Ez azt jelenti,hogy 3 meccs közül egyet is eltalálok akkor már nyertem??? Köszi előre is.


2013. nov. 29. 19:18
 1/2 anonim válasza:

igen azt. 3 meccset tettél és 7 sorral nyerhetsz, de legegyszerűbb ha lerajzolom:

A - egyik meccs

B - másik meccs

C - harmadik meccs


A

B

C

A C

A B

B C

A B C


tehát ha 1 meccset találsz el egy sorral nyersz, ha 2őt akkor 2vel ha 3ma akkor pedig mind a 7tel :)

2013. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha 1 merközést találsz el akkor egy sorral nyersz, de ha A-t és B-t találod el akkor már 3 sorral. A,B, AB. Így logikus nem?
2022. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!