Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szélső középpályás voltam de...

Avicii5 kérdése:

Szélső középpályás voltam de az edző azt javasolta hogy legyek védekező középpályás. Amikor szélső voltam azt mondták hogy először védekezni tanuljak meg aztán támadni, de nem megy az odalépés hogyan fejleszthetnék a szerelésen vagy a labdaszerzést?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 10:27
 1/2 anonim válasza:
Sohase hátrálj meg.
2013. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A legjobb tamadok eloszor hatul kezdik.Igaza van az edzodnek elosszor ki kel tapasztalnod hogy milyen szerelni meg stb...aztan mikor te tamadsz jobban fogod tudni hogy mit nehez kivedeni:) Szerintem a legjobb mondja a labdaszerzes es a szereles tanulasahoz ha meg kersz egy gyors ugyes labu jatekost a csapadbol hogy edzen veled.2tamado 1 vedo felalasban.Vagy csak szimpla kozepes jatek...
2013. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!