Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szólnátok, ha így állna...

Mit szólnátok, ha így állna fel a magyar foci válogatott?

Figyelt kérdés

Kapus: Köteles László

Védők: Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Korcsmár Zsolt, Laczkó Zsolt

Középpályások: Gera Zoltán, Huszti Szabolcs, Halmosi Péter, Dzsudzsák Balázs

Csatárok: Szalai Ádám, Németh Krisztián


A védőknél kicsit bajban voltam, sajnos nem igazán jutnak eszembe "kiemelkedően" jó magyar védők, de hasonlóan voltam a csatársorral is. Viszont középpályások és kapusok terén szerintem elég erősek vagyunk, főleg kapus poszton, lehetne még mondani jó pár jó magyar kapust pl Király, Gulácsi, Bogdán, Megyeri stb

Nyilván amit én itt leírtam csapatot, semmi esély, hogy így álljon ki egyszer a magyar válogatott, csak kíváncsi lennék, hogy szerintetek ez a csapat így mire lenne képes? Esetleg ti még kiket válogatnátok be?



2013. dec. 5. 17:09
 1/4 anonim válasza:
A magyar foci halott.
2013. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gera nagyon öreg
2013. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
en a fiatalokra epitenem a valogatottat.de eloszor is egy profi edzo az ifi meg a felnott valogatotthoz aki megtanitja nekik a futballt!
2013. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fj1997 válasza:
csatarnak Böde, esetleg igy jo lenne.
2013. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!